33-ejų saugas pasižymėjo 12-ą min. po Petaro Mamičiaus perdavimo.

Prieš tai J. Kendyšo įvarčiai rungtynių pabaigose lėmė žalgiriečiams pergalę prieš Kauno rajono „Hegelmann“ ir lygiąsias su „Šiauliais“.

Ketvirtadienį antrame kėlinyje svečių pergalę įtvirtino geriausias praėjusio mėnesio A lygos žaidėjas Mathiasas Oyewusi.

Puolėjas iš Nigerijos po akrobatinio šuolio galva nukreipė Yukiyoshi Karashimos jam adresuotą kamuolį į tinklą.

Tiesa, įtampos vilniečiai vėl neišvengė, mat 77-ą min. „Džiugo“ portugalas Airesas Sousa šūviu nuo baudos aikštelės linijos sušvelnino santykį.

40 taškų surinkę Vladimiro Čeburino auklėtiniai bent trumpam pakilo į antrą vietą turnyro lentelėje, „Džiugas“ lieka dešimtas (11 tšk.).

Tuo metu šalies vicečempionui „Kauno Žalgiriui“ rinktinių atrankos varžybų pertrauka nepadėjo nutraukti įkyrėjusios lygiųjų serijos.

Ketvirtadienį Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai namuose ketvirtą kartą iš eilės tenkinosi vienu tašku, 1:1 (0:0) išsiskyrę su Marijampolės „Sūduva“.

Abi komandos pasižymėjo jau per pridėtą antro kėlinio laiką.

Iš pradžių svečius į priekį išvedė „Kauno Žalgiriui“ priklausantis, bet „Sūduvai“ paskolintas Oyinlola Kayode.

Kuomet jau smarkiai kvepėjo staigmena, paskutiniu smūgiu po kampinio rezultatą išlygino Edvinas Kloniūnas.

Kauniečiai žengia ketvirti (25 tšk.), suvalkiečiai – aštunti (18 tšk.).