Pirmadienį „Djurgarden IF“ futbolininkai svečiuose 2:1 (1:1) įveikė penktoje pozicijoje likusią „Kalmar FF“ (46 tšk.) ekipą ir pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki šešerių.

Pagrindinėje sudėtyje susitikimą pradėjęs ir 35-ą minutę įspėtas Lietuvos rinktinės gynėjas 62-ą minutę vietą aikštėje užleido Jesperui Arvidsonui.

V. Andriuškevičius buvo vienas aktyviausių svečių gretose ir 26 min. galingi smūgiu sudrebino „Kalmar FF“ vartų skersinį, o 53 min. atliko rezultatyvų perdavimą pergalingą įvartį įmušusiam Aleksandrui Prijovičiui.

Prieš tai įvarčiais apsikeitė Davidas Elmas (2 min. ir Ertonas Fejzullahu (38 min.).

Čempionate pirmauja „Malmö FF“ (57 tšk.) klubas, lenkiantis Solnos AIK (52 tšk.) bei „IFK Göteborg“ (51 taškas).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)