Tilburge vienas iš lygos autsaiderių vietos „Willem II“ klubas susitiko su šalies vicečempionu Amsterdamo „Ajax“. Įvarčiai pasipylė vos po kelių minučių, kai rungtynių teisėjas paskelbė mačo pradžią.

2-ąją minutę po puikaus legionieriaus iš Urugvajaus Luiso Suarezo perdavimo pasižymėjo Kennedy Bakircioglu. Vis tik lyjant stipriam lietui greitai rezultatas švieslentėje tapo lygus 1-1.Ppirmąjį savo įvartį šiame čempionate pelnė Kevinas Bobsonas.

Dar prieš pertrauką „Ajax“ pavyko įrodyti savo pranašumą. 30-ąją minutę puolėjas L.Suarezas sugebėjo persverti rezultatą savo komandai. Tai buvo jau 10-asis tikslus urugvajiečio smūgis per 19 mačų vilkinti „Ajax“ marškinėlius.

Pačią paskutinę pirmojo kėlinio minutę jaunasis 20-metis saugas iš Belgijos Janas Vertonghenas, kuris praėjusią savaitę pratęsė sutartį su „Ajax“, sėkmingai pramušė baudos smūgį ir trečią kartą privertė kapituliuoti vartininką Maikelą Aertsą. „Willem“ vienuolikei 75-ąją minutę pavyko dar labiau sušvelninti rezultatą, bet daugiau ko nors išpešti nepavyko. Tiksliai galva mušė Arjanas Swinkelsas.

Lygos naujokas „Venlo“ klubas namuose sugebėjo išsaugoti savo vartus tuščius rungtynėse su vienu iš pretendentu į čempionų vardus Roterdamo „Feyenoord“ klubu. Svečiai iššvaistė keletą neblogų progų, ir turėjo tenkintis vienu tašku. Andre Bahia smūgiu galva sudrebino vartų skersinį, o vėliau iš 10 metrų į vartus būdamas laisvas nepataikė Leroy`u Feras.

Šeštąją pergalę šiame sezone iškovojo ir Alkmaaro „AZ“ klubas, namuose 2-1 susitvarkęs su tvirtu vidutinioku „Utrecht“ klubu. Po Sebastieno Pocognoli ir Demy de Zeeuwo pelnytų įvarčių šeimininkai pirmavo 2-0, tačiau paskutinę kėlinio minutę paguodos įvartis pelnė Sanderis Kelleris.

Ir toliau puikią sportinę formą demonstruojantis „Heerenveen“ klubas, šį kartą namuose rezultatu 4-2 įveikė „Groningen“ vienuolikę. Šeimininkų gretose „hat-tricku“ pasižymėjo Michaelas Bradley, o „žaliųjų“ ekipoje du įvarčius pelnė Erikas Nevlandas.