Pirmame kėlinyje LFF stadione lijo įvarčiais į abejus vartus: būta ir kurioziškų.

Po Josipo Tadičiaus ir Andro Švrljugos rezultatyvių atakų „Sūduva“ jau 12-ą min. pirmavo 2:0, bet persvaros ilgai neišlaikė.

Atsitokėjusius šeimininkus į kovą sugrąžino buvusio Marijampolės klubo atstovo Jeremy Manzorro įvartis 27-ą min. – lygiai kaip prieš tai A. Švrljuga, prancūzas pasižymėjo bandydamas atlikti perdavimą komandos draugui.

Jau per kompensuotą pirmo kėlinio laiką rezultatą po kampinio išlygino Tomašas Malecas.

Po pertraukos žalgiriečiai turėjo kelias galimybes varžovų aikštės pusėje, bet galiausiai patys buvo priversti traukti kamuolį iš vartų. 79-ą min. po greitos atakos pakartotiniu smūgiu pergalingą įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Julius Kasparavičius.

Po pergalės titulą ginantys marijampoliečiai atitrūko nuo pagrindinių varžovų jau 10 taškų. „Sūduva“ po 11 turų vis dar nėra patyrusi pralaimėjimo.

Trečiadienio rungtynėse „Žalgirio“ gynėjų grandis patyrė dar vieną smūgį: jau pirmame kėlinyje buvo pakeistas susižeidęs Donovanas Slijngardas. Primename, kad traumas taip pat gydosi Diego Oyarzunas bei ilgam iš rikiuotės iškritęs Dominykas Barauskas. Kita vertus, trečiadienį po keitimo į aikštę jau žengė Linas Klimavičius.

Pirmo rato lyderių akistatoje Marijampolėje nugalėtojai nepaaiškėjo – 0:0.

Rezultatas

„Žalgiris“ 2 – 3 „Sūduva“
5' [0 – 1] Josipas Tadičius
12' [0 – 2] Andro Švrljuga
27' [1 – 2] Jeremy Manzorro
45' [2 – 2] Tomašas Malecas
79' [2 – 3] Julius Kasparavičius

A lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):