Po keletą minučių trukusios žvalgybos, pirmasis pavojingesnis „Žalgirio“ išpuolis baigėsi įvarčiu. Po perdavimu iš krašto Serge Nyuiadzio smūgį gynėjai blokavo. Kamuolys atšoko netoliese buvusiam Elivelto. Brazilo pakartotinis bandymas virto rezultatyviu perdavimu D. Šernui, kuris ramiai nukreipė kamuolį į vartų kampą.

Po įvarčio „Sūduva“ ėmė daugiau dėmesio skirti savo vartų saugumui ir į vilniečių aikštės pusę pereidavo labai retai. Sostinės komandos futbolininkai, nerasdami kelių į varžovų baudos aikštelę, bandė laimę tolimais smūgiais.

Virš vartų mušė Linas Pilibaitis. Džiugui Bartkui teko gaudyti gan pavojingus Manto Kuklio ir D. Šerno smūgius.

33-ą minutę „Žalgiris“ surengė greitą ataką. S. Nyuiadzis atliko perdavimą link vartų įkirtusiam L. Pilibaičiui. Rezultatyviausio vilniečių futbolininko smūgiuotas kamuolys atsimušė į abu virpstus ir grįžo į aikštę, bet buvo užfiksuota nuošalė.

Pirmoje rungtynių pusėje„Sūduva“ vos kartą pataikė į aikštės šeimininkų vartų plotą. Maximiliano Ugge nesulaukė varžovų dėmesio, todėl reidu per pusę aikštės priartėjo prie čempionų baudos aikštelės. Jo iš toli smūgiuotas kamuolys kliudė Semirą Kerlą ir šiek tiek pakeitė kryptį, tačiau Armantas Vitkauskas tam buvo pasiruošęs.

Antrasis kėlinys prasidėjo pirmojo kėlinio scenarijumi. Sužaidus 8-ias jo minutes, Elivelto pabandė baudos aikštelėje surasti D. Šerną. Kilus gaisrui, kamuolys atiteko visiškai be priežiūros paliktam S. Nyuiadziui. Prancūzo smūgis buvo tikslus.

Svečiai atsakė reta ataka, kurios metu Admirui Kecapui smūgiu galva po Vaido Slavicko perdavimo į baudos aikštelę įveikti A. Vitkausko nepavyko.

Po antrojo įvarčio „Žalgiris“ nenusiramino ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose. Tris kartus pavojingais smūgiais varžovų vartams grasino L. Pilibaitis. Fantastinės progos neišnaudojo D.Šernas, įsigudrinęs smūgiuoti pro šalį po idealaus M. Kuklio perdavimo.

77-ą minutę dar sykį blykstelėjo A. Kecapas. „Sūduvos“ legionierius puikiai įsiveržė į baudos aikštelę, suklaidino kelis varžovus, tačiau jo smūgį pažeme gynėjas vis tik spėjo blokuoti. Vėliau serbas prasiveržė iki galinės linijos ir atmetė kamuolį V. Slavickui, bet gynėjo smūgis nuskriejo virš vartų.

Kėliniui baigiantis auksinės progos neišnaudojo ir Andro Švrljuga. Kroatas nesugebėjo „uždaryti“ tikslaus Pauliaus Janušausko perdavimo, vilniečiams žaibiškai įžaidus kamuolį po svečių pražangos prie baudos aikštelės prieigų.

Galutinį tašką rungtynėse jau per teisėjo pridėtą laiką padėjo D. Šernas. Sūduviškiams pakėlus kampinį, puolėjas po M. Kuklio perdavimo iš aikštės gilumos iššoko prieš vartus, prasimetė kamuolį pro jį pasitikusį D. Bartkų ir į savo sąskaitą įsirašė dublį.

Rezultatas:

Vilniaus „Žalgiris“ 3 - 0 Marijampolės „Sūduva“
8' [1 - 0] Darvydas Šernas
53' [2 - 0] Serge'as Nyuiadzis
90+2' [3 - 0] Darvydas Šernas

Turnyro lentelė:

1.Žalgiris25+5764
2.Trakai25+4159
3.Atlantas25+2551
4.Sūduva25+1943
5.Spyris26-1736
6.Stumbras26-2126
7.Utenis26-1425
8.Kruoja26-1920
9.Granitas26-2920
10.Šiauliai26-4214

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės