Pirmajame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko pasižymėti, o svarbiausi įvykiai nusikėlė į antrą rungtynių dalį.

Iškart po pertraukos, 47 minutę, Ričardas Beniušis perdavė kamuolį Mariui Šoblinskui, kuris iš arti pasiuntė jį į tinklą – 1:0.

Antras įvartis į „Ekrano“ vartus krito 76 minutę, kai itin apmaudžiai prie savo vartų suklydo Panevėžio klubo vartų sargas Emilijus Zubas, paridenęs kamuolį Sergejui Loginovui, kuris perkėlęs kamuolį per vartininką pelnė įvartį – 2:0.

81 minutę aikštės šeimininkai liko mažumoje, kai iš aikštės už grubią pražangą buvo pašalintas Karolis Chvedukas.

86 minutę "Ekranui" pavyko sušvelninti skirtumą, kai kamuolį į vartus pasiuntė Vytautas Lukša - 1:2.

Tačiau "Sūduva" pergalės iš savo rankų nepaleido.

Tašką rungtynėse padėjo vos prieš kelias minutes aikštėje pasirodęs Rafaelis Ledesma. Puikiai sužaidęs brazilas suklaidino varžovus ir ramiai pasiuntė kamuolį į tinklą - 3:1.

Kitose sekmadienio rungtynėse Alytaus "Dainava" taip pat Marijampolėje 3:2 (2:1) įveikė pirmenybių debiutantą Vilniaus REO klubą.

Marijampolės „Sūduva“ 3 – 1 Panevėžio „Ekranas“

47' [1 – 0] Marius Šoblinskas
76' [2 – 0] Sergejus Loginovas
86' [2 – 1] Vytautas Lukša
90' [3 – 1] Rafaelis Ledesma

„Dainava“ 3 – 2 „REO“

3‘ [0 – 1] Mindaugas Grigalevičius
7‘ [1 – 1] Arnas Mikaitis
32‘ [2 – 1] Valentin Baranovskiy
60‘ [2 – 2] Gajus Kulbis
88‘ [3 – 2] Arsenij Buinickij (11m.)