Prieš pat pirmo kėlinio pabaigą Stefano Mitrovičiaus įvartis išvedė „Getafe“ ekipą į priekį.

74 min. iš aikštės pašalintas „Getafe“ saugas Carlesas Alena, mažumoje likę „Getafe“ futbolininkai nesugebėjo išsaugoti persvaros.

L. Suarezas 78 min. rezultatą išlygino, o 90 min. pelnė pergalingą įvartį.

„Atletico“ iškovojo 6-ą pergalę ir su 14 taškų pirmauja „La Liga“ pirmenybėse.

„Getafe“ kol kas per 6 turus taškų neiškovojo.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Italijoje – į lyderių poziciją pakilo „Inter“

Italijos „Serie A“ čempionate 4-ą pergalę pasiekė Milano „Inter“ ekipa, kuri 5-o turo rungtynėse svečiuose 3:1 (0:1) pranoko „Fiorentina“ ekipą.

Svečiai po pirmo kėlinio atsiliko 0:1, 23 min. „Fiorentiną“ į priekį buvo išvedęs puolėjas Riccardo Sottilas.

Po pertraukos ilgai laukti svečių atsako nereikėjo.

52 min. rezultatą išlygino Matteo Darmianas, 55 min. „Inter“ į priekį išvedė Edinas Džeko, pergalę 87 min. įtvirtino Ivanas Perisičius.