Glazgo „Celtic futbolininkai“ svečiuose rezultatu 2:0 įveikė „Aberdeen“ komandą. Savo pranašumą nugalėtojams pavyko įrodyti tik antrame kėlinyje, kuomet 73-ią minutę pasižymėjo Lassadas Nouioui, o 77-ą Charlesas Mulgrew.

Edinburgo „Hearts“ futbolininkai namuose minimaliu skirtumu 1:0 įveikė  „St. Mirren“ komandą. Vienintelį įvartį nugalėtojams 64-ą minutę pelnė Danny Graingeris.

Visą mačą nugalėtojų gretose žaidė Marius Žaliūkas, o Arvydas Novikovas62-ą minutę aikštėje pakeitė Callumą Patersoną.

Kiti rezultatai:

Dundee 3-1 Hibernian

21'[1 - 0] Kyle Benedictus
47' [2 - 0] Steven Milne
52' [3- 0] Kevin McBride (11 metrų baudinys)
90' [3 - 1] Leigh Griffiths

St. Johnstone 1-1 Ross Country

51'[1 - 0] David Mackay
70' [1 - 1] Liam Craig (į savus vartus)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)