„Kanonieriai“ pasižymėjo pirmi, kai 26-ąją minutę varžovų gynėjas Cristianas Romero pats nuginklavo savo vartus. Situaciją gelbėti pasiryžo „Spurs“ žvaigždė Heung Min-Sonas, kuris 42-ąją minutę atstatė pusiausvyrą. Pirmasis kėlinys baigėsi taikiai.

„Arsenal“ ir „Tottenham“ rungtynių akimirka

Antroje rungtynių pusėje veiksmas prasidėjo akimirksniu. „Arsenal“ vos nuaidėjus švilpukui puolė visa jėga atakuoti varžovus ir tai atsipirko, kai tas pats C. Romero ranka nublokavo link vartų skriejantį kamuolį, kuris kainavo 11 m baudinį. Prie žymos stojo „Arsenal“ jaunoji žvaigždė Bukayo Saka ir šaltakraujiškai realizavo smūgį.

„Spurs“ iš nokdauno atsikėlė akimirksniu, kai dar vieną kartą tiksliai šovė H. Min-Sonas. Tai buvo penktas korėjiečio tikslus smūgis per šį sezoną.

Likęs antras kėlinys buvo atkaklus, kovingas, tačiau nei vienai komandai nepavyko įrodyti pranašumo. Prieš pat mačo pabaigą daugiau iniciatyvos rodė „kanonieriai“, tačiau įvarčio išpešti nepavyko. Šturmo metu traumą patyrė B. Saka. Anglas judėjo ne kaip, tačiau rungtynes sugebėjo užbaigti, o rezultatas liko lygus – 2:2.

„Chelsea“ ir toliau negauna atsikvėpti

Moussa Diaby muša link vartų

Skaudų pralaimėjimą patyrė kitas Londono klubas – „Chelsea“. Dešimtyje likę mėlynieji liūtai minimaliu rezultatu nusileido Birmingemo „Aston Villa“ futbolininkams - 0:1.

Pergalingą įvartį 73-iąją minutę Unai Emery pusei pelnė Ollie Watkinsas. Raudoną kortelę 58-ąją minutę užsidirbo „aristokratų“ krašto gynėjas Malo Gusto. Nuo to laiko „Chelsea“ niekaip nebeįsivažiavo – nepavyko pelnyti įvarčio net per 10 min. pridėto laiko antrame kėlinyje.