Šiauliečiai savų žiūrovų akivaizdoje antrą kartą tokiu pačiu rezultatu 2:1 įveikė Panevėžio „Ekrano“ futbolininkus.

Rungtynės prasidėjo aktyvesniu šeimininkų žaidimu. 10-ą minutę George Alaverdašvilis atliko pavojingą baudos smūgį, bet kamuolys pralėkė virš vartų. Po to suaktyvėjo panevėžiečiai, bet progų jiems sukurti nepavyko. Pirmame kėlinyje abiejų komandų gynėjai pasižymėjo patikimu žaidimu ir nė vienai ekipai nepavyko sukurti nieko pavojingo.

Antro kėlinio pradžioje kelių link varžovų vartų ieškojo G Alaverdašvilis. Jam porą kartų pavyko pasprukti nuo gynėjų, bet abu kartus jo smūgiai lėkė pro šalį.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, komandos prapliupo įvarčiais. 75-ą minutę Marko Rašo į puikią poziciją išvedė G. Alaverdašvilį ir gruzinas „sušaudė” T. Kaunecką. Vos po 4 minučių „Šiauliai” padvigubino rezultatą. Rezultatyvią ataką vėl pradėjo M. Rašo, o po kito kroato Niko Tokičiaus perdavimo vienas prieš vartus atsidūręs Rokas Urbelis tokios progos neiššvaistė – 2:0.

82-ą minutę rezultatą sušvelnino kairiuoju kraštu prasiveržęs ir tiksliai smūgiavęs Artūras Rimkevičius. „Ekranui” tokioje situacijoje reikėjo dar dviejų įvarčių, bet čempionai varžovų vartų šturmo nesurengė.

Taurės finale “Šiauliai” žais pirmą kartą. Dėl trofėjaus ir galimybės laimėti kelialapį į Europos lygos varžybas šiauliečiai gegužės 19 dieną Kaune susikaus su Vilniaus „Žalgiriu”.