Vienintelis rungtynių įvartis krito pirmo kėlinio pabaigoje, 40 minutę, kuomet po Massimo Oddo perdavimo kamuolį į milaniečių vartų tinklą pasiuntė urugvajietis Guillermo Gonzalo Giacomazzi.

Tuo pasinaudojo Mariaus Stankevičiaus atstovaujame „Lazio“ komanda, kuri svečiuose 3:0 (1:0) sutriuškino „Chievo“ ekipą ir pakilo į ketvirtą vietą. Lietuvis šį kartą nežaidė.

Čempionų lygoje toliau besivaržantis „Napoli“ klubas taip pat patyrė pralaimėjimą. Jis svečiuose rezultatu 2:3 (0:2) nusileido „Genoa“ klubui. „Genoa” po dviejų Rodrigo Palacio ir vieno Alberto Gilardino įvarčio 70 min. pirmavo rezultatu 3:0. Visgi „Napoli“ rungtynių pabaigoje pelnė du įvarčius, tačiau to jiems neužteko ir jie šiame ture taškų neiškovojo.

„Roma“ ekipa taip pat nesurinko trijų taškų. Ji namuose su dvikovą su „Bologna“ baigė lygiosiomis 1:1 (0:0). „Bologna“ šiame mače pirmoji išsiveržė į priekį, o jiems įvartį pelnė Marco Di Vaio. Tiesa, rezultatą gana greitai išlygino Miralemas Pjaničius, tačiau sostinės klubas rezultato persverti nebesugebėjo.

Pergalę pasiekė antroje vietoje žengianti AC „Milan“ komanda, kuri namuose 3:0 (2:0) parklupdė „Cagliari“ futbolininkus. Nugalėtojams po įvartį pelnė Zlatanas Ibrahimovičius (32 min.), Antonio Nocerino (39 min.) ir Massimo Ambrosini (75 min.).

Visi rezultatai:

Florencijos „Fiorentina“ 2 – 1 „Siena“
4' [1 - 0] Stevan Jovetič
63' [2 - 0] Cesare Natali
89' [2 - 1] Emanuele Calaio (11 m)

„Palermo“ 2 – 0 „Novara“
41' [1 - 0] Igor Budan
72' [2 - 0] Igor Budan

„Lecce“ 1 – 0 Milano „Inter“
40' [1 - 0] Guillermo Gonzalo Suare

„Genoa“ 3 – 2 „Napoli“
31' [1 - 0] Rodrigo Palacio
36' [2 - 0] Alberto Gilardino
70' [3 - 0] Rodrigo Palacio
81' [3 - 1] Edison Cavani
82' [3 - 2] Ezequiel Lavezzi

„Cesena“ 0 – 1 „Atalanta“
76' [0 - 1] Marco Rossi (į savo vartus)
79' German Denis („Atalanta“) parodyta raudona kortelė

„Roma“ 1 – 1 „Bologna“
56' [0 - 1] Marco Di Vaio
62' [1 - 1] Miralem Pjanič

„Chievo“ 0 – 3 „Lazio“
21' [0 - 1] Anderson Hernanes
87' [0 - 2] Miroslav Klose
89' [0 - 3] Miroslav Klose

„Milan“ 3 – 0 „Cagliari“
32' [1 - 0] Zlatan Ibrahimovič
39' [2 - 0] Antonio Nocerino
75' [3 - 0] Massimo Ambrosini.