„Dainava“ svečiuose susitiko su Kėdainių „Nevėžiu“. 26 min. alytiškius į priekį išvedė Kęstutis Balčiūnas. Netrukus antroji geltona kortelė buvo parodyta „Nevėžio“ legionieriui Gigai Melikišviliui ir atrodė, kad visi šansai „Dainavos“ rankose. Tačiau šeimininkai rezultatą išlygino 78 min.: alytiškių vartininkas Donatas Mikučionis atmušė kamuolį prieš save ir Aivaras Lyberis iš arti išlygino rezultatą. P

Pratęsimo pradžioje, 93 min., sumaištis kilo jau „Nevėžio“ baudos aikštelėje ir Renaldas Stankevičius persvėrė rezultatą. „Dainava“ išsaugojo trapią persvarą bei nugalėjo 2:1.

Nepasisekė „Sūduvai“, svečiuose žaidusiai su „Trakais“. Marijampoliečiai niekaip neprisitaikė prie lėto, pozicinio šeimininkų žaidimo. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 0:0.

Pirmo pratęsimo metu marijampolietis Nerijus Valskis pataikė į virpstą. 113 min. po N. Valskio prasiveržimo šeimininkai savo baudos aikštelėje sužaidė ranka. 11 m baudinį realizavo pats N. Valskis. Bet pratęsimo pabaigoje rezultatą išlygino Andžejus Romeiko – 1:1.

11 m baudinių serijoje marijampoliečiai pasirodė itin nesėkmingai ir „Trakų“ futbolininkai triumfavo 4:2.

11 metrų baudinių serija: N. Misiukas (neįmušta, 0:0 ), M. Ugge'as (įmušta, 0:1), A. Romeika (įmušta, 1:1), P. Bašičius (neįmušta, 1:1), J. Morozas (įmušta, 2:1), M. Šoblinskas (įmušta, 2:2), R. Masenzovas (įmušta, 3:2), M. Kdouhas (neįmušta, 3:2), K. Vilkinas (įmušta, 4:2).

Rungtynės:

Kėdainių „Nevėžis“ 1 - 2 Alytaus „Dainava“, po pratęsimo
26' [0 - 1] Kęstutis Balčiūnas
78' [1 - 1] Aivaras Lyberis
93' [1 - 2] Renaldas Stankevičius

FK „Trakai“ 4 - 2 Marijampolės „Sūduva“, po 11 m baudinių

Likę šeši aštuntfinalio susitikimai bus žaidžiami trečiadienį.