„Liverpool“ naujokas Naby Keita įrodinėjo, kad Jurgenas Kloppas dėl jo neklydo prisiviliodamas afrikietį iš „RB Leipzig“ ekipos. Šis rekordiškai brangus Liverpulio klubo saugas, kainavęs 48 milijonus svarų sterlingų (53,6 mln. eurų), sėkmingai darbavosi tiek gynyboje, tiek ir kuriant atakas.

Kėlinio viduryje N. Keita pradėjo ataką ir po jo juvelyriškai tikslaus perdavimo Mohamedas Salah atsidūrė vienas prieš vartus, tačiau egiptiečio smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų.

Tiesa, po N. Keita prarasto kamuolio arti tikslo buvo Andros Townsendas, po kurio smūgio kamuolys sudrebino skersinį.

Atrodė, kad kėlinys baigsis be įvarčių, tačiau „Crystal Palace“ baudos aikštelėje Mamadou Sakho stabdė M. Salah, šis krito ant vejos, o teisėjas įžvelgė taisyklių pažeidimą ir skyrė baudinį į šeimininkų vartus. Nuo 11 m žymos tiksliai smūgiavo Jamesas Milneris.

„Liverpool“ žaidimas antrame kėlinyje nepriminė varžovų gynybą talžančios mašinos, o šeimininkų atakos vis dažniau kėlė pavojų svečių vartams.

Situaciją keitė greita „Liverpool“ ataka, kurios smaigalyje atsidūrė M. Salah. Šis jau bėgo į akistatą su vartininku, o jį iš nugaros neleistinai stabdė Aaron-Wan Bissaka.

Teisėjas nedvejodamas traukė raudoną kortelę ir „Crystal Palace“ mačą užbaigė mažumoje.

Pats M. Salah stojo prie kamuolio, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į gyvatvorę.

Per paskutines mačo minutes „Crystal Palace“ metė dideles pajėgas siekiant išlyginti rezultatą, tačiau įvartis krito ne į svečių vartus. Jau per teisėjo pridėtą laiką „Liverpool“ surengė žaibišką ataką, Sadio Mane sulaukė tikslaus M. Salah perdavimo ir atsidūręs vienas prieš vartininką jį nuginklavo ir įtvirtino „Liverpool“ pergalę 2:0.

Rezultatas

„Crystal Palace“ 0 – 2 „Liverpool“

45 min. [0:1] Jamesas Milneris

75 min. – raudona kortelė, Aaron-Wan Bissaka („Crystal Palace“)

90+3' [0:2] Sadio Mane

„Premier“ lygos rikiuotė po 2 turų (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):