Sėkmingai šį sezoną pradėjusi ir kol kas dar nė karto nepralaimėjusi „Sassuolo“ ekipa su nė karto dar nelaimėjusiais svečiais iš Turino sužaidė 3:3.

„Sassuolo“ turnyrinėje lentelėje su 11 taškų pakilo į antrąją vietą, o „Torino“ komanda su 1 tašku yra priešpaskutinė.

„Torino“ ilgai pirmavo po 33-ąją minutę Karolo Linetty pelnyto įvarčio, tačiau rezultatą 71-ąją minutę išlygino Filipas Djuričičius.

Netrukus prasidėjo tikras futbolo spektaklis. 77-ąją minutę „Torino“ į priekį išvedė Andrea Belotti, o jau 79-ąją minutę svečių persvarą padvigubino Saša Lukičius.

Vis dėlto „Sassuolo“ kovojo iki galo. 84-ąją minutę Vladas Chirichesas nuginklavo varžovų vartininką įspūdingu tolimu smūgiu. Šis rumuno smūgis jau vadinamas gražiausiu šio sezono „Serie A“ įvarčiu.

Galiausiai, vos po minutės, rezultatas jau buvo lygus. Lemiamą įvartį įmušė ir lygiąsias nulėmė Francesco Caputo.