Šią vasarą į „Manchester United“ grįžęs vienas geriausių planetos futbolininkų C. Ronaldo jau 12-ą min. pademonstravo, kad Anglijos superklubas dėl jo neklydo. Po preciziško tautiečio Bruno Fernandeso perdavimo portugalas sugebėjo rasti tarpą tarp varžovų vartininko Davido von Ballmooso kojų ir išvedė svečius į priekį 1:0.

Vis dėlto kėliniui persiritus į antrą dalį situacija aikštėje svečiams gerokai apkarto. 35-ą min. Aaronas Wan-Bissaka pavojingai užlipo ant „Young Boys“ saugo Martinso Pereiros pėdos ir aikštės teisėjas prancūzas Francois Letexier nedvejodamas parodė „Manchester United“ gynėjui raudonąją kortelę.

Mažuma likę žaisti Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai sutriko, leido aikštės šeimininkams perimti iniciatyvą ir net surengti keletą pavojingų atakų. Vis dėlto po pirmojo kėlinio rezultatas nepasikeitė.

Po pertraukos aikštės šeimininkai didino spaudimą, nors galimybių dvigubinti rezultatą turėjo ir C. Ronaldo. Vis dėlto „Young Boys“ sugebėjo rasti spragą sutankintoje svečių gynyboje – 66-ą min. rezultatą išlygino aikštės šeimininkų saugas Nicolas Moumi Ngamaleu (1:1).

C. Ronaldo buvo nustebęs, tačiau pakeistas. 72-ą min. vietoje portugalo aikštėje pasirodė saugas Jesse Lingardas.

CR7 pagal sužaistas rungtynes UEFA Čempionų lygoje susilygino su rekordininku, ispanų futbolo legenda, vartininku Ikeru Casillasu (1999-2019). Abu savo sąskaitoje turi 177 rungtynes. Jau kitoje dvikovoje su „Villarreal“ portugalas gali tapti daugiausiai Čempionų lygos rungtynių sužaidusiu futbolininku istorijoje.

Rezultatas Berne nesikeitė iki pačios rungtynių pabaigos, kuomet grubiai suklydo J. Lingardas, neatsargiai pasiuntęs kamuolį savo komandos vartininko Davido De Gea link.

Šį perėmęs Jordanas Siebatcheu nesunkiai pelnė įvartį ir išplėšė pergalę „Young Boys“ ekipai 2:1. Apmaudi klaida „raudoniesiems velniams“ kainavo brangiai – po pirmųjų rungtynių liko be taškų.

F grupė

„Young Boys“ 2 – 1 „Manchester United“

12' [0 – 1] Cristiano Ronaldo
35' [raudonoji kortelė] Aaronas Wan-Bissaka („Manchester United“)
66' [1 – 1] Nicolas Moumi Ngamaleu

90+5 [2 – 1] Jordanas Siebatcheu

Sevilijoje vykusioje G grupės dvikovoje vietos „Sevilla“ 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Sazburg“ futbolininkais.

Pirmajame kėlinyje teisėjas skyrė net keturis 11 m baudinius – tris atliko „Sazbrug“ žaidėjai, vieną – „Sevilla“.

Svečiams iš trijų minėtų baudinių realizuoti pavyko tik vieną – 21-ą min. taiklus buvo 19-metis Luka Sučičius, o rezultatą taip pat nuo 11 m baudinio žymos išlygino Ivanas Rakitičius (42-ą min.).

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai po antros gautos geltonosios kortelės Yousefui En-Nesyri (50-ą min.) liko mažumoje. Vis dėlto Sevilijos ekipa sugebėjo išsaugoti lygiąsias.

G grupė

„Sevilla“ 1 – 1 „Salzburg“

13' [0 – 0] Karimas Adeyemi („Sazburg“) – nerealizuotas 11 m b.
21' [0 – 1] Luka Sučičius (11 m b.)
37' [0 – 1] Luka Sučičius („Salzburg“) – nerealizuotas 11 m b.
42' [1 – 1] Ivanas Rakitičius (11 m b.)
50' [raudonoji kortelė] Yousefas En-Nesyri („Sevilla“)

Rugsėjo 14 dieną startavęs UEFA Čempionų lygos grupių etapas pasibaigs gruodžio 8 dieną.

Atkrintamosios varžybos vyks 2022 metų vasario 15 – kovo 16 dienomis, ketvirtfinalis – 2022 metų balandžio 5/6 – 12/13 dienomis, pusfinalis – 2022 metų balandžio 26/27 – gegužės 3/4 dienomis, o finalas planuojamas gegužės 28 dieną Rusijoje, Sankt Peterburgo „Gazprom Arena“ stadione.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)