„Al-Nassr“ atsakomosiose rungtynėse po baudinių serijos nusileido „Al-Ain“ klubui, kuris pirmąjį susitikimą laimėjo 1:0.

Antrajame šių jau krito žymiai daugiau – C. Ronaldo ir kompanija pirmame kėlinyje atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje, kai du įvarčius varžovams pelnė Soufiane Rahimi. Vis tik antro kėlinio viduryje po Alexo Telleso įvarčio jau „Al-Nassr“ pirmavo 3:2 ir ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Šio pradžioje rezultatą išlygino Al Shamsi Sultanas, bet 118-ąją minutę C. Ronaldo dar kartą į priekį išvedė „Al-Nassr“, tad nugalėtoją nulėmė baudinių serija.

Šioje 3:1 pranašesni buvo „Al-Ain“ futbolininkai, žengę į turnyro ketvirtfinalį.

C. Ronaldo susitikime sužibėjo ir ne pačiu maloniausiu būdu – pagrindinio laiko metu nepataikė į vartus iš metro atstumo ir nepasinaudojo galimybe švęsti pergalę.