Madride jau 7-ą minutę svečius baudė „Atletico“ portugalas Joao Felixas, po kurio smūgio kamuolys nuo virpsto suspurdėjo Davido de Gea ginamuose vartuose.

„Manchester United“ per pirmą kėlinį visiškai nieko nesukūrė, nesmūgiavo į vartus, nors kamuolį kontroliavo daugiau nei 60 proc. kėlinio laiko.

Po pertraukos svečius gelbėjo aikštėje 75 min. po keitimo pasirodęs 19-metis klubo akademijos auklėtinis Anthony Elanga.

Po puikaus Bruno Fernandeso perdavimo švedas A. Elanga suklaidino varžovą ir atsidūręs vienas prieš vartininką tiksliai kamuolį pasiuntė į kairįjį vartų kampą.

Tai pirmasis nuo 2014 metų „Man United“ akademijoje tobulėjusio saugo įvartis Čempionų lygoje.

Lisabonoje „Benfica“ buvo priversta vytis svečius, kurie po pirmo kėlinio pirmavo 2:1. Antrame kėlinyje „Benficą“ nuo nesėkmės gelbėjo po keitimo aikštėje pasirodęs ukrainietis Romanas Jaremčiukas, kuris 72 min. galva kamuolį nukreipė į vartus.

Po įvarčio puolėjas pademonstravo ukrainietiškais simboliais papuoštus marškinėlius.

Romanas Jaremčiukas

Trečiadienio rezultatai:

Madrido „Atletico“ 1 – 1 „Manchester United“

7 min. [1:0] Joao Felix

80 min. [1:1] Anthony Elanga

Lisabonos „Benfica“ 2 – 2 Amsterdamo „Ajax“

18 min. [0:1] Dušanas Tadičius

26 min. [1:1] Sebastien Haller (į savo vartus)

29 min. [1:2] Sebastien Haller

72 min. [2:2] Romanas Jaremčiukas