Pirmasis įvartis šiose varžybose krito 13-ą minutę, kuomet po puolėjo Francesco Totti atlikto perdavimo kamuolį į „Inter” vartininko Julio Cesaro ginamus vartus pasiuntė „Roma” gynėjas Juanas.

Sekantis įvartis šiose varžybose buvo pelnytas pirmojo kėlinio pabaigoje, 41-ą minutę, kuomet dar kartą kamuolys atsidūrė svečių iš Milano miesto vartuose. Šį kartą po Miralemo Pjaničiaus perdavimo pasižymėjo Fabio Borini.

Vos tik prasidėjo antrasis kėlinys, „Inter” gavo dar vieną didelį smūgį, mat 49-ą minutę antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse pelnė Borini ir „amžinojo miesto” ekipa jau pirmavo trijų įvarčių persvara.

Galutinis taškas šiose varžybose buvo padėtas 89-ą minutę, kuomet dar vieną įvartį į „Inter” ekipos vartus „smeigė” puolėjas iš Ispanijos Bojanas Krkičius. Pastarasis pasižymėjo po Giammario Piscitella perdavimo.

Tuo tarpu taškus barstė tiek Turino „Juventus”, tiek „Milan” klubai. Abejos ekipos prarado po du taškus žaisdamos namuose. „Juve” 0-0 sužaidė su „Siena”, o „Milan” tokiu pat rezultatu su „Napoli”.

Visi rezultatai:

„Roma” 4 - 0 „Inter Milan

13' [1 - 0] Juan
41' [2 - 0] Fabio Borini
49' [3 - 0] Fabio Borini
89' [4 - 0] Bojan Krkič

„Juventus” 0 - 0 „Siena”

„Milan” 0 - 0 „Napoli”

64' Zlatan Ibrahimovic („Milan”) - pašalintas iš aikštės

„Fiorentina” 3 - 2 „Udinese”

14' [0 - 1] Antonio Di Natale
39' [1 - 1] Stevan Jovetič (11 m.)
56' [2 - 1] Mattia Cassani
84' [3 - 1] Stevan Jovetič (11 m.)
90' [3 - 2] Gabriel Torje

„Genoa” 3 - 2 „Lazio”

10' [1 - 0] Rodrigo Palacio
25' [2 - 0] Bosko Jankovič
46' [3 - 0] Bosko Jankovič
54' [3 - 1] Christian Daniel Ledesma (11 m.)
90' [3 - 2] Alvaro Gonzalez

M.Stankevičius ("Lazio") žaidė iki 67 minutės

„Lecce” 0 - 0 „Bologna”

74' Moris Carrozzieri („Lecce”)

„Chievo” 1 - 2 „Parma”

47' [0 - 1] Sebastian Giovinco
50' [1 - 1] Cyril Thereau
69' [1 - 2] Siqueira De Olivera Luciano (į savus vartus)

„Novara” 0 - 0 „Cagliari”

„Palermo” 2 - 1 „Atalanta”

29' [1 - 0] Fabrizio Miccoli (11 m.)
49' [2 - 0] Igor Budan
56' [2 - 1] Maxi Moralez

27' Andrea Consigli („Atalanta”) - pašalintas iš aikštės