Tai buvo pirmasis "Roma" kluptelėjimas po 24 nepralaimėtų rungtynių serijos. Čempionato lydere vėl tapo Milano "Inter" vienuolikė.

Kitose rungtynėse Turino "Juventus" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3:0 sutriuškino "Bari" vienuolikę ir pakilo į šeštąją turnyrinės lentelės vietą.

Visus tris įvarčius aikštės šeimininkai pelnė antrajame kėlinyje - du kartus pasižymėjo Vincenzo Iaquinta, kartą kamuolį tiksliai į vartų tinklą nuo 11 metrų žymos pasiuntė Alessandro Del Piero.

Verta paminėti, kad rungtynių pertraukos metu tribūnose kilo muštynės, kurias turėjo numalšinti stadiono apsaugos darbuotojai.

Pergalę pagaliau iškovojo ir čempionato autsaiderė "Livorno" su Tomu Danilevičiumi, 3:1 namuose nugalėjusi "Catania" futbolininkus. Lietuvos rinktinės puolėjas žaidė nuo 66-os minutės.

Nepaisant to, "Livorno" ekipa po sezono atsisveikins su aukščiausia lyga. Likus trims turams, nuo išlikimą pirmenybėse garantuojančios 17-os vietos ją jau skiria 10 taškų.

"Bologna" 2 - 1 "Parma"

24' [0 - 1] Jonathan Ludovic Biabiany
38' [1 - 1] Marco Di Vaio
50' [2 - 1] Marco Di Vaio

29' iš aikštės pašalintas Cristian Zaccardo ("Parma").

"Fiorentina" 0 - 2 Veronos "Chievo"

54' [0 - 1] Sergio Pellisier
75' [0 - 2] Gennaro Sardo

"Genoa" 1 - 2 Romos "Lazio"

8' [1 - 0] Rodrigo Palacio
25' [1 - 1] Goncalves Andre Dias
32' [1 - 2] Sergio Floccari

69' iš aikštės pašalintas Salvatore Bocchetti ("Genoa").

Turino "Juventus" 3 - 0 "Bari"

53' [1 - 0] Vincenzo Iaquinta
69' [2 - 0] Alessandro Del Piero (iš 11 m baudinio)
87' [3 - 0] Vincenzo Iaquinta

"Livorno" 3 - 1 "Catania"

50' [1 - 0] Cristiano Lucarelli (iš 11 m baudinio)
60' [2 - 0] Claudio Bellucci
66' [3 - 0] Martin Bergvold
87' [3 - 1] Maximiliano Gaston Maxi Lopez

50' iš aikštės pašalintas Ciro Capuano ("Catania")
Tomas Danilevičius ("Livorno") žaidė nuo 66 minutės.

"Napoli" 0 - 0 "Cagliari"

79' iš aikštės pašalintas Andrea Cossu ("Cagliari").

"Udinese" 4 - 1 "Siena"

19' [1 - 0] Simone Pepe
40' [1 - 1] Emanuele Calaio
42' [2 - 1] Simone Pepe
61' [3 - 1] Alexis Sanchez
81' [4 - 1] Antonio Di Natale (iš 11 m baudinio)

"Roma" 1 - 2 Genujos "Sampdoria"

14' [1 - 0] Francesco Totti
52' [1 - 1] Giampaolo Pazzini
85' [1 - 2] Giampaolo Pazzini

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)