„Real“ permainingose rungtynėse namuose 4-1 įveikė San Sebastiano „Real Sociedad“ futbolininkus.

Svečiai mušė pirmieji, tačiau „Real“ sugebėjo atsitiesti. 40-ąją minutę Eduardo Camavinga lygino rezultatą, o jau po trijų minučių Luka Modričius jį ir persvėrė.

Antrajame kėlinyje šeimininkų pergalę įtvirtino Karimas Benzema ir Marco Asensio.

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse lyderiai „Bayern“ namie 1-1 sužaidė su Leverkuzeno „Bayer“. Nicklas Sule buvo išvedęs bavarus į priekį, tačiau svečiams tašką padovanojo Thomaso Mullerio įvartis į savus vartus.

Viltis pakovoti dėl Prancūzijos „Ligue 1“ čempionų titulo išsaugojo antrąją vietą turnyrinėje lentelėje užimanti „Nice“ komanda. Ji namie 1-0 dramatiškai palaužė PSG.

Pergalingą įvartį 88-ąją minutę įmušė Andy Delortas.