Po pirmųjų Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalio rungtynių „Real“ atsiliko 0:1, tačiau bendrą rezultatą jau pirmajame kėlinyje trečiadienį išlygino Vinicius.

Iš karto po pertraukos K. Benzema dukart pasiuntė kamuolį į katalonų vartų tinklą, o savo „hat-trick'ą“ užbaigė įkaldamas paskutinę vinį 80-ą minutę.

Carlo Ancelotti auklėtiniai „Copa del Rey“ finale gegužės 6-ą dieną žais su „Osasuna“.

„Real“ iki trečiadienio savo principiniams varžovams pralaimėjo trejas paskutines „Classico“ rungtynes.

Katalonai gali pasiguosti, kad artėja prie pirmojo Ispanijos čempionato titulo nuo 2019 metų, o taip pat šį sezoną jau laimėta Ispanijos Super taure.

Madrido ekipai prieš akis du tikslai – Čempionų lygos titulas ir pirmasis triumfas „Copa del Rey“ turnyre per 9 metus.