Antrajame kėlinyje šeimininkai įsiveržė į priekį, kai antrą savo įvartį, po tikslaus Guti perdavimo, pelnė Raulis. Lygybė buvo atstatyta 67-ąją minutę, kai Cannavaro baudos aikštelėje pargriovė Davidą Silvą ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Davidas Villa. Rungtynių pabaigoje "Real" futbolininkai užspaudė "Valencia" bandydami žūtbūt iškovoti tris taškus ir sukūrė begalę progų, tačiau svečius gelbėjo vartininkas Timo Hilderbrandas, o Angelis Arizmendis likus dviems minutėms iki mačo pabaigos greitos kontraatakos metu išplėšė pergalę.

Namuose lengvą pergalę iškovojo "Barcelona", 4 - 1 nugalėjusi "Valladolid" ekipą. Katalonai įsiveržė į priekį 24-ąją susitikimo minutę po tikslaus Samuelio Eto'o smūgio, tačiau jau už 7 minučių "Valladolid" išlygino rezultatą - Lilianas Thuramas baudos aikštelėje sužaidė ranka, teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį realizavo Jonathanas Gonzalezas.

Antrajame kėlinyje "Barcelona" žaidimas tapo tikslesnis ir to pasekoje buvo įmušti trys įvarčiai be atsako į svečių vartus. Iš pradžių pasižymėjo Andresas Iniesta, o pergalę užtvirtino du Bojano Krkičiaus įvarčiai.

Kitose sekmadienio rungtynėse "Villarreal" iškovojo sudėtingą pergalę 1 - 2 prieš lygos autsaiderius, "Levante" futbolininkus, ir išsaugojo galimybę kovoti dėl antrosios vietos su "Barcelona" Ispanijos čempionate.

Visų sekmadienio rungtynių statistika:

"Barcelona" 4 - 1 "Valladolid"

24' [1 - 0] Samuel Eto´o

31' [1 -1] Jonathan Sesma Gonzalez (iš 11 m. baudinio)

47' [2 - 1] Andres Iniesta

62' [3 - 1] Bojan Krkic

83' [4 - 1] Bojan Krkic

"Levante" 1 - 2 "Villarreal"

27' [0 - 1] Matias Fernandez

64' [1 - 1] Miguel Angel

82' [1 - 2] Guillermo Franco

"Murcia" 4 - 0 Barselonos "Espanyol"

36' [1 - 0] Daniel Alonso Vallejo Ivan (iš 11 m. baudinio)

47' [2 - 0] Daniel Alonso Vallejo Ivan

63' [3 - 0] Gomez Abel (iš 11 m. baudinio)

84' [4 - 0] Perez Richi

Pamplonos "Osasuna" 0 - 1 Sevilijos "Betis"

53' [0 - 1] Mark Dennis Gonzalez

90' iš aikštės pašalintas Javi Garcia ("Osasuna")

Santandero "Racing" 2 - 0 Huelvos "Recreativo"

80' [1 - 0] Sergio Orteman

90' [2 - 0] Euzebiusz Smolarek

65' iš aikštės pašalintas Jose Martin Caceres ("Recreativo")

"Zaragoza" 1 - 1 "Almeria"

68' [1 - 0] Ricardo Oliveira

89' [1 - 1] Alvaro Negredo

61' iš aikštės pašalintas Gabi Fernandez ("Zaragoza")

Madrido "Real" 2 - 3 "Valencia"

33' [0 - 1] David Villa

35' [1 - 1] Raul

56' [2 - 1] Raul

67' [2 - 2] David Villa (iš 11 m. baudinio)

88' [2 - 3] Angel Javier Arizmendi

Bilbao "Athletic" 1 - 0 "Getafe"

28' [1 - 0] Joseba Etxebarria