Atsakomosiose rungtynėse ketvirtadienį Santiago Solari auklėtiniai namuose 3:1 įveikė „Girona“. Pirmą dvikovą „Real“ buvo laimėjęs 4:2.

Abusyk pirmame kėlinyje pasižymėjęs puolėjas iš Prancūzijos K. Benzema (209 įvarčiai) pakilo į šeštą vietą rezultatyviausių visų laikų klubo futbolininkų sąraše, aplenkdamas Hugo Sanchezą.

Marcosas Llorente pridėjo dar vieną tikslų smūgį, o svečiai sugebėjo atsakyti tik Pedro Porro įvarčiu.

Antrame kėlinyje po keitimo į aikštę grįžo traumą išsigydęs Madrido ekipos krašto puolėjas Garethas Bale'as.

Dėl vietos finale taip pat kovos titulą ginanti „Barcelona“, „Valencia“ ir Sevilijos „Real Betis“.

Italijos taurės varžybų ketvirtfinalių etapą užbaigė dramatiška Milano „Inter“ ir Romos „Lazio“ akistata.

Pagrindinis mačo laikas baigėsi be įvarčių, o 108 min. svečius iš sostinės į priekį išvedė Ciro Immobile.

Vis dėlto paskutinę pratęsimo minutę Stefanas Radu kvailai prasižengė savo baudos aikštelėje ir užsidirbo raudoną kortelę, o 11 m baudinį realizavo Mauro Icardi.

Komandoms teko aiškintis santykius baudinių serijoje, kurią 4:3 laimėjo „Lazio“. Lemtinga buvo Radja Nainggolano klaida prie 11 m žymos.

Pusfinalyje Romos ekipa žais su „Milan“, kitą porą sudarys Florencijos „Fiorentina“ ir Bergamo „Atalanta“.