Rungtynės „Real“ komandai prasidėjo sunkiai - ji niekaip nesugebėjo pelnyti įvarčio, o tai vertė futbolininkus bei trenerius nervintis.

Visgi 35-ą minutę Angelis Di Maria pasinaudojo varžovo klaida ir iš labai sudėtingos situacijos nuginklavo šeimininkių komandos vartininką bei išveržė „Real“ ekipą į priekį - 1:0.

Antras įvartis krito 65-ą minutę, kai pirmo įvarčio autorius A. Di Maria perdavė kamuolį Cristiano Ronaldo, o šis nepaliko jokių šansų vartininkui.

80-ą minutę šeimininkų žlugo paskutinės „Gijon” futbolininkų viltys pakovoti bent dėl lygiųjų, nes antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir aikštės buvo pašalintas Sebastianas Egurenas, o po kelių minučių galutinį tašką mače po Kaka perdavimo padėjo gynėjas Marcelo - 3:0.

Dar lengviau viskas klostėsi FC „Barcelona“ klubui, kuris savo aikštėje net 5:0 (3:0) sutriuškino „Levante“ atstovus. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Cescas Fabregas, po vieną - Lionelis Messi, Alexis Sanchezas ir Isaacas Cuenca.

Tokiu būdu „Real“ (37 taškai) ir „Barcelona“ (34 taškai) klubus ir toliau skiria trys taškai. Be to, katalonai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau nei Madrido atstovai.

Beje, abiem šioms komandoms Ispanijoje tai buvo paskutinis mačas prieš visų laukiamą „El Clasico“ dvikovą, kuri vyks kitą šeštadienį.

„Sporting Gijon“ 0 - 3 „Real Madrid“
35' [0 - 1] Angel Di Maria
65' [0 - 2] Cristino Ronaldo
90' [0 - 3] Marcelo
80' Sebastian Eguren („Sporting Gijon”)

„Racing Santander“ 1 - 0 „Villarreal“
27' [1 - 0] Cristian Stuani

FC „Barcelona“ 5 - 0 „Levante“
4' [1 - 0] Cescas Fabregas
33' [2 - 0] Cescas Fabregas
37' [3 - 0] Isaac Cuenca
55' [4 - 0] Lionel Messi
61' [5 - 0] Alexis Sanchez

„Valencia“ 2 – 1 „Espanyol“
6‘ [1 – 0] Tino Costa
69‘ [1 – 1] Hector Moreno
80‘ [2 – 1] Roberto Soldado (11 m)