„Real“ namie septintojo turo rungtynėse 2:0 (1:0) įveikė „Las Palmas“ futbolininkus ir iškovojo šeštą pergalę.

Karališkajam klubui įvarčius pelnė Brahimas Diazas (45+3 min.) ir Joselu (54 min.).

Po šios pergalės „Real“ aplenkė „Barceloną“, bet pakilo tik iki antros pozicijos. Pirmąją kiek netikėtai užima „Girona“, kuri išvykoje 2:1 (0:0) nugalėjo „Villarreal“.

„Girona“ išlieka nepralaimėjusi ir turėdama 19 taškų vienu lenkia „Real“, dviem – katalonus.

Šį kartą jie atsiliko, kai 49-ąją minutę 11 m baudinį realizavo Dani Parejo. Vis tik jau 56-ąją minutę rezultatą išlygini Artemas Dovbykas, o 61 min. pergalingą įvartį pelnė Ericas Garcia.

Italijos „Serie A“ pirmenybėse šeštajame ture „AC Milan“ išvykoje 3:1 (1:2) nugalėjo „Cagliari“ ir šventė penktą pergalę.

Milano klubas atsiliko nuo 29-ios susitikimo akimirkos, šeimininkų gretose pasižymėjus Zito Luvumbo, tačiau vėliau įvarčius mušė tik svečiai.

40-ąją minutę rezultatą lygino Noah Okaforas, o prieš pat pirmo kėlinio pabaigą „AC Milan“ į priekį išvedė Fikayo Tomori. Tašką mače 60 min. padėjo Rubenas Loftusas-Cheekas.

„AC Milan“ su 15 taškų dalinasi pirmas dvi vietas su amžina varžove „Inter“. Ši po penkių pergalių iš eilės patyrė pirmą nesėkmę, 1:2 nusileisdama „Sassuolo“.