Itin gražų futbolo spektaklį sirgaliai išvydo principiniame Madrido derbyje.

Itin rezultatyviame Ispanijos supertaurės pusfinalyje Madrido „Real“ futbolininkai pratęsime 5:3 (2:2; 3:3) palaužė Madrido „Atletico“ pasipriešinimą.

Pirmieji jau 6- minutę įvartį mušė „Atletico“, „Real“ atsakė į tai mušdami dukart, o dar iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatą išlygino Antoine'as Griezmannas.

78 min. „Real“ įsimušė į savo vartus, bet 85 min. nuo eliminavo klubą išgelbėjo Dani Carvajalis.

Pratęsime sėkmė lydėjo „karališkąjį“ klubą – 116 min. „Atletico“ įsimušė į savo vartus, o per pridėtą laiką Carlo Ancelotti auklėtinių triumfą įvarčiu įtvirtino Brahimas Diazas.

Finale „Real“ žais su „Barcelona“ arba Pamplonos „Osasuna“.

Anglijoje žingsnį link „Carabao Cup“ turnyro finalo žengė „Liverpool“ komanda, kuri 2:1 (0:1) palaužė „Fulham“. Atsakomasis mačas vyks po dviejų savaičių.

Pirmasis pasižymėjo „Fulham“ žaidėjas Willianas, tačiau rungtynių pabaigoje pergalę išplėšė tikslūs Curtiso Joneso ir Cody Gakpo smūgiai.

Italijos futbolo taurės ketvirtfinalyje „Atalanta“ 2:1 (1:1) nugalėjo „AC Milan“, o Romos „Lazio“ 1:0 (0:0) eliminavo kaimynus „AS Roma“.

Pirmajame mače buvo parodytos dvi raudonos kortelės, o antrajeme – net trys.