Susitikimą puikiai pradėjo M. Savėnas ir dar nesužaidus nė minutės uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį pats ir realizavo - 1:0.

Prieš pat pirmo kėlinio pabaigą M. Savėnas uždirbo dar vieną vienuolikos metrų baudinį, tik šįkart jį realizavo Igoris Jurinas - 2:0.

Antrame kėlinyje GKS ekipai rezultatą pavyko sušvelninti, o įvartį jiems pelnė pernai Vilniaus „Žalgirio“ ekipai atstovavęs rusas Pavelas Komolovas.

„Tobol“ ekipos gretose M. Savėnas žaidė visą susitikimą, o GKS ekipos starto sudėtyje rungtynes pradėjęs E. Vaitkūnas, buvo pakeistas po pirmo kėlinio.

Futbolo portalo ivartis.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško ivartis.lt administracijos sutikimo neleidžiama.