Kaip ir tikėtasi, rungtynes savo rankose „laikė“ šeimininkų ekipa, kuri diktavo sąlygas šiais metais į aukščiausią divizioną pakilusiai komandai.

Aktyvūs savo kraštuose buvo Javieras Pastore bei Ezequielis Lavezzi ir „Troyes“ gynyba sunkiai sustabdydavo jų reidus arba perdavimus į baudos aikštelę, kur savo progos laukė Zlatanas Ibrahimovičius.

Galų gale įvartis subrendo 17 minutę, kai po Z.Ibrahimovičiaus perdavimo iš krašto, kamuolys praskriejo pro E.Lavezzi, tačiau Maxwellas sėkmingai nukreipė kamuolį į vartus.

Likusį kėlinį PSG tiesiog dominavo, tačiau įvarčio pasiekti nepavykdavo. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 1-0.

Antrajame kėlinyje pasipylė įvarčiai – 63 minutę po meistriško Z.Ibrahimovičiaus perdavimo, puikų įvartį pelnė Blaise Matuidi.

Neilgai trukus ir pats švedas pasinaudojo savąja proga, kai po puikaus perdavimo pažeme iš Nene, jis nuginklavo svečių vartininką Yohaną Thuramą-Ulieną.

Jau mačui einant į pabaigą Zlatanas pridėjo ir antrąjį savo tikslų smūgį, po to, kai po gero E.Lavezzi reido dešiniuoju kraštu, ir tikslaus perdavimo, jis tiesiog vienu lietimu užbaigė ataką. Ir tai buvo 201-asis Z.Ibrahimovičiaus karjeros įvartis. Mačas taip ir pasibaigė – 4-0 PSG pergale.

PSG 4 – 0 „Troyes“

17‘ [1 – 0] Maxwell
63‘ [2 – 0] Blaise Matuidi
70‘ [3 – 0] Zlatan Ibrahimovič
89‘ [4 – 0] Zlatan Ibrahimovič