„Nancy” komanda į priekį išsiveržė 18-ą minutę, kuomet kamuolį į „PSG” komandos vartus pasiuntė Bakaye Traore. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis įvartis pirmame kėlinyje.

Antrojoje rungtynių dalyje, 50-ą minutę, svečiai iš Paryžiaus rezultatą sugebėjo išlyginti, kai šeimininkų vartininką nuginklavo „PSG” ekipos futbolininkas Mohamedas Sissoko.

Visgi „Nancy” šiame susitikime pelnė dar vieną įvartį, kuris lėmė šios komandos pergalė, kai pačioje rungtynių pabaigoje, 89-ą minutę vartininką Salvatore'ą Sirigu nuginklavo Yohanas Mollo.

Tuo tarpu kitame mače po permainingos kovos sunkią pergalę rezultatu 3-2 iškovojo „Nice” ekipa, kuri palaužė „Saint-Etienne” futbolininkus.

„Nancy” 2 - 1 „PSG”

18' [1 - 0] Bakaye Traore
50' [1 - 1] Mohamed Sissoko
89' [2 - 1] Yohan Mollo

„Saint-Etienne” 2 - 3 „Nice”

22' [1 - 0] Max Gradel
35' [1 - 1] Anthony Mounier
42' [2 - 1] Sylvain Marchal
56' [2 - 2] Anthony Mounier
89' [2 - 3] Francois Clerc

„Sochaux” 2 - 1 „Brest”

3' [0 - 1] Bruno Grougi
77' [1 - 1] Modibo Maiga
82' [2 - 1] Sloan Privat

„Lorient” 0 - 1 „Evian”

19' [0 - 1] Brice Dja Djedje

„Bordeaux” 1 - 1 „Dijon”

72' [1 - 0] Benoit Tremoulinas (11 m.)
90' [1 - 1] Thomas Guerbert

„Auxerre” 2 - 0 „Valenciennes”

24' [1 - 0] Kamel Chafni
66' [2 - 0] Dennis Oliech

Pirmenybių lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):