Pirmieji įvartį šiose rungtynėse pelnė svečiai, kuomet 17-ą minutę tiksli smūgiu pasižymėjo Gaelis Daničius.

43-ią minutę PSG reikalai dar labiau pablogėjo, kai raudoną kortelę prieš save išvydo ir iš aikštės išvarytas Thiago Silva.

Vis dėl to net ir dešimtyje likę Paryžiaus futbolininkai sugebėjo išlyginti rezultatą. 83-ią minutę įvartį pelnė Alexas.

Kitose rungtynėse trečioje vietoje žengiantis „Lyon“ klubas svečiuose rezultatu 3:0 nugalėjo „Nancy“ futbolininkus.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Bafetimbi Gomis (48 ir 89 minutėmis), vieną tikslų smūgį pridėjo Yoannas Gourcuffas (80 min.).

Visi rezultatai:

Rennes 0 - 3 Nice
52' [0 - 1] Dario Cvitanich
71' [0 - 2] Dario Cvitanich (iš 11 metrų baudinio)
84' [0 - 3] Eric Bautheac

Nancy 0 - 3 Lyon
48' [0 - 1] Bafetimbi Gomis
80' [0 - 2] Yoann Gourcuff
89' [0 - 3] Bafetimbi Gomis

PSG 1 - 1 Valenciennes
17' [0 - 1] Gael Danic
83' [1 - 1] Alex