42-ą minutę šeimininkus į priekį nuo 11 m žymos išvedė Paulo Dybala, rezultatą prieš pat pertrauką galva spėjo išlyginti Duvanas Zapata (44').

Po pertraukos P. Dybala dar dukart nubaudė svečius iš Turino (57', 69'), jam rezultatyvius perdavimus atliko Bryanas Cristante ir Romelu Lukaku.

Svečių viltys pakovoti dėl taško atgijo 89-ą minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Romos ekipos gynėjas Deanas Huijsenas.

Visgi, per likusį laiką „Torino“ neišsigelbėjo nuo 8-os nesėkmės sezone.

Saugas G. Gineitis žaidė startinėje sudėtyje ir buvo pakeistas 80-ą minutę.

„Torino“ su 36 taškais užima 10-ą vietą, „Roma“ – 6-a (44).

Gvidas Gineitis

Kitose turo rungtynėse „Fiorentina“ namuose 2:1 (0:1) įveikė Romos „Lazio“ ekipą ir turnyro lentelėje pakilo į 7-ą vietą (41 taškas). „Lazio“ su 40 taškų rikiuojasi 8-oje pozicijoje.