Po be įvarčių pasibaigusio pirmojo kėlinio šeimininkus į priekį 51 min. išvedė paragvajietis Omaras Alderete.

Tačiau pergalingo pranašumo išsaugoti „šikšnosparniams“ nepavyko.

Aikštėje 81 min. pasirodžiusiam 20-mečiui Jofre Carreras pakako vos minutės, jog išprovokuotų varžovo pražangą baudos aikštelėje. Teisėjas skyrė 11 m baudinį, o gynėjui Hugo Duro tai buvo antroji geltona kortelė.

Rezultatą 83 min. nuo 11 m žymos išlygino Raulis de Tomas.

Maža to, pagrindinėje komandoje debiutavęs Jofre Carreras 88 min. atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio Javi Puado galva išvedė svečius į priekį – 2:1.

„Valencia“ pastangos išlyginti rezultatą vaisių nedavė – „Espanyol“ ekipa klubo sirgaliams įteikė neįtikėtiną dovaną: Valensijoje šis katalonų klubas nebuvo laimėjęs per paskutines 12-a rungtynių, iš jų 10-yje patirtos nesėkmės.

„Valencia“ nepasinaudojo proga pakilti į 4-ą vietą, su 28-iais taškais lieka 8-oje pozicijoje, tuo metu „Espanyol“ po pergalės pakilo į 9-ą vietą (26 taškai).