Gintra-Universitetas“ namuose priėmė „Akmenės“ komandą. Pirmąjį kėlinį Akmenės merginoms pavykdavo atsilaikyti nuo pavojingų šiauliečių atakų. „Gintra-Universitetas“ pirmąjį įvartį pelnė 40 rungtynių minutę. Antram kėlinyje Lietuvos čempionės pasižymėjo dar keturis kartus. Rungtynės pasibaigė 5-0 “Gintra-Universitetas” naudai.

Ukmergėje vietos „TexTilitė“ susitiko su Vilniaus MFA „Žalgiris“ komanda. „TexTilitė“ šiais metais gerokai susilpnėjusi ir atjaunėjusi. Iš vyresnių, patyrusių, žaidėjų liko tik keturios. Be to, traumą gavusi yra pagrindinė „TexTilitės“ vartininkė.

Jau 3 rungtynių minutę MFA „Žalgiris“ puolėja Gabrielė Stavinskaitė pelnė įvartį. Ukmergietėms pavyko išlyginti rezultatą 25 min. ir turėjo progų išsiveržti į priekį. Progas išnaudojo vilnietės ir antro kėlinio viduryje pirmavo jau 4-1. Rungtynės pasibaigė 4-3 MFA “Žalgiris“ naudai.

Kaune „FM-Žara“ susitiko su kita Vilniaus komanda FM „Kreontas“. Kaunietės atrodė greitesnės ir fiziškai geriau pasiruošusios čempionato startui. „FM-Žara“ įveikė FM „Kreontas“ 3-1. Raudoną kortelę šiose rungtynėse už žaidimą ranka baudos aikštelėje gavo FM “Kreontas” kapitonė ir lyderė Viktorija Magalinskaja. Viktorijai teks praleisti artimiausias rungtynes.

Pirmą kartą Lietuvos moterų futbolo istorijoje vienu metu aikštėje žaidė trys seserys. Tai Ukmergės „Textilitės“ komandą atstovaujančios Ugnė, Faustė ir Rugilė Adamavičiūtės.

„Gintra-Universitetas“ - „Akmenė“ 5:0 (1:0)

Įvarčiai: 40 min. Sonata Vanagaitė, 49 min. Dovilė Gailevičiūtė, 67 min. Sonata Vanagaitė, 76 min. Dovilė Gailevičiūtė, 87 min. Renata Javtušenkaitė.

„TexTiliTe“ - „Žalgiris“ 3:4 (1:2)

Įvarčiai: 3 min. Gabrielė Stravinskaitė („Žalgiris“) 0:1, 25 min. Rimantė Kunickaitė (11 m.) 1:1, 44 min. Irina Pozdejeva („Žalgiris“) 1:2, 50 min. Liucija Vaitukaitytė („Žalgiris“) 1:3, 63 min. Gabrielė Stravinskaitė („Žalgiris“) 1:4, 70 min. Faustė Adamavičiūtė 2:4, 75 min. Ugnė Adamavičiūtė 3:4.

„FM-Žara“ - „Kreontas“ 3:1 (1:0)

Įvarčiai: 19 min. Kamilė Vaičiulaitytė 1:0, 65 min. Irma Pilnikovaitė 2:0, 78 min. Viktorija Magalinskaja („Kreontas“) 2:1, 83 min. Kamilė Vaičiulaitytė (11 m.) 3:1.

Įspėjimai: Raudona kortelė – Viktorija Magalinskaja („Kreontas“), Geltona kortelė – Laura Kurilaitė („Kreontas“).

Antro turo rungtynės įvyks gegužės 1 dieną, trečiadienį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)