Rungtynių pradžioje, 5 min., paryžiečius į priekį išvedė puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius, tačiau Monako ekipos žvaigždė Radamelis Falcao jau 20 min. rezultatą išlygino.

Kovingos lygiosios buvo užfiksuotos ir „Lorient“ ir „Bordeaux“ ekipų rungtynėse - 3:3 (2:3).

Tuo metu kitame mače pergalę iškovojo ir nesėkmių seriją nutraukė „Lyon“ vyrai, namuose 3:1 (1:1) pranokę „Nantes“ futbolininkus.

Įvarčius nugalėtojų gretose mušė Jimmy Briandas, Clement Grenier ir Bafetimbi Gomisas.

Po šio turo Prancūzijos čempionate su 14 taškų pirmauja „Monaco“, už jo žengia PSG bei „Saint-Etienne“ klubai, surinkę po 12 taškų.

PSG 1 – 1 „Monaco“
5' [1 – 0] Zlatan Ibrahimovič
21' [1 – 1] Radamel Falcao

„Lorient“ 3 – 3 „Bordeaux“
8' [0 – 1] Cheick Diabate (11 m)
23' [1 – 1] Vincent Aboubakar
24' [1 – 2] Gregory Sertič
30' [1 – 3] Henri Saivet
44' [2 – 3] Kevin Monnet-Paquet
58' [3 – 3] Abdoulaye Diallo Sadio

„Lyon“ 3 – 1 „Nantes“
24' [0 – 1] Jordan Veretout
27' [1 – 1] Bafétimbi Gomis
55' [2 – 1] Clément Grenier
73' [3 – 1] Jimmy Briand

„Nice“ 4 – 0 „Valenciennes“

32' [1 – 0] Dario Cvitanich (11 m)
45' [2 – 0] Eric Bautheac
69' [3 – 0] Christian Brüls
73' [4 – 0] Alexy Bosetti