"Lyon" klubas pirmavo po 3-ąją minutę pelnyto Miralemo Pjaničiaus įvarčio, bet netrukus rezultatą po kampinio išlygino Souleymane'as Diawara 1:1.

Dar po trijų minčių "Lyon" ekipa po Sidney Govou įvarčio vėl buvo priekyje. Bet dar nesibaigus pirmajam kėliniui Benoit Cheyrou rezultatą vėl išlygino 2:2.

Antrasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo svečiams, kai Bakary Kone išvedė svečius iš Marselio į priekį, o 79-ąją minutę Brandao smūgis padidino jų persvarą iki 4:2.

Tačiau tai dar nebuvo pabaiga. Per tris minutes Lisandro Lopezas sugebėjo du sykius pelnyti įvartį ir rezultatas tapo lygus 4:4.

Maža to, greitos kontratakos metu, Michelis Bastosas pelnė penktąjį "Lyon" įvartį 5:4.

Tačiau per teisėjo pridėtą laiką kilus sumaiščiai "Lyon" klubo baudos aikštelėje, kamuolį į savus vartus įsimušė Chrisas. Neįtikėtinas mačas baigėsi lygiosiomis - 5:5.

Pergalę namuose iškovojo "Lille" ekipa, kuri rezultatu 2:0 palaužė čempiono titulą ginančius "Bordeaux" futbolininkus.

Puikią pergalę namuose iškovojo "Toulouse" ekipa, 3:0 įveikusi "Rennes" komandą.

Tuo tarpu ir toliau banguotai rungtyniauja PSG klubas, šiame ture namuose 0:1 pralaimėjęs "Nice" ekipai.

"Lyon" 5 - 5 "Marseille"

3' [1 - 0] Miralem Pjanič

12' [1 - 1] Souleymane Diawara

15' [2 - 1] Sidney Govou

44' [2 - 2] Benoit Cheyrou

47' [2 - 3] Bakary Kone

79' [2 - 4] Brandao

81' [3 - 4] Lisandro Lopez

83' [4 - 4] Lisandro Lopez (iš 11 metrų baudinio)

90' [5 - 4] Michel Bastos

90' [5 - 5] Chris (į savus vartus)

"Lille" 2 - 0 "Bordeux"

68' [1 - 0] Yohan Cabaye

87' [2 - 0] Florent Balmont

„Lorient“ 5 - 0 „Boulogne“

33' [1 - 0] Kevin Gameiro

45' [2 - 0] Marama Vahirua

49' [3 - 0] Kevin Gameiro

58' [4 - 0] Marama Vahirua

90' [5 - 0] Morgan Amalfitano

„Le Mans“ 0 - 1 „Auxerre“

51' [0 - 1] Andrade (į savus vartus)

"Monaco" 0 - 0 "Grenoble"

"Nancy" 0 - 1 "St.Etienne"

1' [0 - 1] Dimitri Payet

„PSG“ 0 - 1 "Nice"

88' [0 - 1] Loic Remy

„Valenciennes“ 1 - 1 „Montpellier“

2' [0 - 1] Victor Hugo Montano

51' [1 - 1] Carlos Sanchez

88' iš aikštės išvytas Emir Spahič („Montpellier“)

„Sochaux“ 1 - 2 "Lens"

38' [0 - 1] Romain Sartre

86' [0 - 2] Razak Boukari

90' [1 - 2] Sloanvat

"Toulouse" 3 - 2 "Rennes"

31' [1 - 0] Moussa Sissoko

43' [1 - 1] Asamoah Gyan

59' [2 - 1] Daniel Omoya Braaten

61' [3 - 1] Andre-Pierre Gignac

84' [3 - 2] Kader Mangane

1. Bordeaux 12 8 1 3 20-9 +11 25
2. Lyon 12 7 3 2 22-16 +6 24
3. Auxerre 12 7 2 3 13-10 +3 23
4. Monaco 12 7 1 4 16-11 +5 22
5. Lorient 12 6 3 3 20-11 +9 21
6. Montpellier 12 6 3 3 19-16 +3 21
7 Valenciennes 12 6 2 4 23-16 +7 20
8. Marseille 11 5 4 2 22-15 +7 19