Kitoje dvikovoje „Nice“ futbolininkai namuose 1:2 (0:0) pralaimėjo „Guingamp“ ekipai, o visi trys įvarčiai buvo pelnyti antrame kėlinyje.

Prancūzijos „Ligue 1“ rezultatai:

„Monaco“ 3 - 0 „Bastia“

22' Anthony Martial [1 - 0]
43' Matheus Carvalho [2 - 0]
52' Anthony Martial [3 - 0]

32' Drissa Diakite („Bastia“) - raudona kortelė
33' Lavyin Kurzawa („Monaco“) - nerealizavo 11 metrų baudinio
72' Giovanni Sio („Bastia“) - raudona kortelė

„Nice“ 1 - 2 „Guingamp“

49' Christophe Mandanne [0 - 1]
57' Eric Bautheac [1 - 1]
61' Christophe Mandanne [1 - 2]

Vokietijoje -

Vokietijos „Bundeslygoje“ Leverkūzeno „Bayer“ klubas 25-o turo pirmose rungtynėse namuose priėmė „VfB Stuttgart“ futbolininkus ir sutriuškino varžovus rezultatu 4:0 (2:0). Po 11-os pergalės Leverkūzeno ekipa pakilo į trečią turnyro lentelės vietą, o štai Štutgarto komanda yra absoliuti lygos autsaiderė.

Vokietijos „Bundeslygos“ rezultatas:

Leverkūzeno „Bayer“ 4 - 0 „VfB Stuttgart“

32' Wendell [1 – 0]
36' Josip Drmič [2 – 0]
49' Karim Bellarabi [3 – 0]
58' Josip Drmič [4 – 0]

Ispanijoje - „Valencia“ klubas iškovojo tris svarbius taškus

Ispanijos „Primera“ lygoje penktadienio vakarą prasidėjo 27-as turas. „Valencia“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2:0 (0:0) pranoko La Korunjos „Deportivo“ komandą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Dani Parejo 61-ą min. iš 11 metrų baudinio ir Paco Alcareras 72-ą min. Po 17-os sezono pergalės Valensijos atstovai šoktelėjo į trečią turnyro lentelės vietą.

Ispanijos „Primera“ lygos rezultatas:

„Valencia“ 2 - 0 La Korunjos „Deportivo“

61' Dani Parejo [1 – 0] (iš 11 metrų baudinio)
72' Paco Alcarer [2 – 0]