Pirmame ture mėlynai-bordiniai skaudžiai nusileido „Newcastle“ komandai, rezultatu 5:1. Sekmadienį „Villa“ atrodė kur kas geriau, išskirtinį indėlį į pergalingą pasirodymą įdėjo Leonas Bailey, kuris pasižymėjo įvarčiu bei rezultatyviu perdavimu.

Jamaikos krašto puolėjas prisidėjo prie pačio pirmo rungtynių įvarčio, kuris krito 18-ą minutę. Jis susikūręs pakankamai vietos skersavo kamuolį komandos kapitonui Johnui McGinnui, kuris vienu lietimu iš arti nuginklavo Jordaną Pickfordą. Birmingamo komandą persvarą padvigubino po 6-ių minučių, kai 11 m baudinį realizavo Douglasas Luizas.

U. Emery kariauna be jokio pasipriešinimo draskė „Everton“ gynybą ir tuo iškart po ilgosios pertraukos (51-ą minutę) pasinaudojo tas pats L. Bailey.

J. Pickfordas darė viską, ką galėjo vartuose, įspūdingai atrėmė Moussa Diaby lyg perkūnas nuskambėjusį smūgį, tačiau apgailėtina Liverpulio komandos gynyba leido Jhonui Duranui mušti ketvirtąjį rungtynių įvartį.

Labai prasta popietė „Everton“ klubui tapo dar blogesnė, kadangi dėl traumų rungtynių užbaigti negalėjo Dominicas Calvertas-Lewinas ir puolėjas Alexas Iwobi.