26 smūgius atlikę lietuviai išvaryto žaidėjo netekusių, bet atkakliai besipriešinusių varžovų gynybą atrakino tik po pertraukos, kai treneris Edgaras Jankauskas nusprendė sustiprinti žaidimą priekyje ir saugą Danielį Romanovskį pakeitė puolėju Armandu Kučiu.

Ši taktinė rokiruotė pasiteisino: vienas jauniausių dabartinės rinktinės narių 60-ą min. po tikslaus Vykinto Slivkos perdavimo galva nukreipė kamuolį į šeimininkų vartus ir įsirašė debiutinį įvartį.

Kai antrą geltoną kortelę 71-ą min. užsidirbo Edvinas Girdvainis, komandų pajėgos išsilygino ir lietuviams teko tenkintis minimalia persvara prieš antradienį Kaune vyksiančią atsakomąją akistatą.

„Įspūdžiai dviprasmiški. Tikėjomės sunkių rungtynių, tokios jos ir buvo. Jau pirmas kėlinys parodė tai. Varžovams gavus raudoną kortelę pasikeitė visas žaidimo tempas. Mes pagreitinome jį, pas juos atsirado erdvių. Tiesiog reikėjo išnaudoti susikurtas progas. Dabar turime tik 1:0, tad ruošimės kitoms rungtynėms namuose“, – sakė A. Kučys.

Įdomu, kad rinktinės starto sudėtyje nebuvo nė vieno A lygos žaidėjo, tačiau ledus pralaužė „Kauno Žalgiriui“ atstovaujantis snaiperis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)