Toks pats rezultatas užfiksuotas ir Romoje, kur vietos „Lazio“ klubas išsiskyrė taikiai su „Catania“ ekipa. Italijos sostinės klubui atstovaujantis Lietuvos nacionalinės rinktinės gynėjas Marius Stankevičius žaidė visas 90 minučių, tačiau būtent po jo klaidos 63-ią min. Gonzalo Bergessio įmušė įvartį ir išplėšė lygiąsias - lietuvis nevykusiai bandė išmušti iš krašto varžovų skersuotą kamuolį, bet šis atšoko jam į pilvą ir nukrito tiesiai idealioje pozicijoje stovėjusiam G. Bergessio po kojomis.

Kitose įdomesnėse dvikovose AC „Milan“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje 4:1 sutriuškino „Parma“ komandą, o čempionato lyderės poziciją praradusi „Udinese“ išvykoje buvo priversta pripažinti „Napoli“ futbolininkų pranašumą - 0:2.

AC „Milan“ 4 - 1 „Parma“

30' [1 - 0] Antonio Nocerino
32' [2 - 0] Antonio Nocerino
73' [3 - 0] Zlatan Ibrahimovič
78' [3 - 1] Sebastian Giovinco
90' [4 - 1] Antonio Nocerino

„Atalanta" 1 - 1 „Inter“

32' [0 - 1] Wesley Sneijder
44' [1 - 1] German Denis

90' German Denis („Atalanta“) - nerealizavo 11 metrų baudinio

„Cesena" 1 - 1 „Cagliari“

20' [0 - 1] Nene (iš 11 metrų baudinio)
45' [1 - 1] Antonio Candreva (iš 11 metrų baudinio)

Veronos „Chievo" 0 - 1 „Bologna“

53' [0 - 1] Robert Acquafresca

„Genoa" 2 - 1 AS „Roma“

38' [1 - 0] Boško Jankovič
82' [1 - 1] Fabio Borini
89' [2 - 1] Juraj Kučka

Romos „Lazio" 1 - 1 „Catania“

17' [1 - 0] Miroslav Klose
63' [1 - 1] Gonzalo Bergessio

„Napoli" 2 - 0 „Udinese“

20' [1 - 0] Ezequiel Lavezzi
44' [2 - 0] Christian Maggio

„Novara“ 1 - 1 „Siena“

17' [0 - 1] Emanuele Calaio
80' [1 - 1] Giuseppe Gemiti

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, santykis, taškai):