Rungtynių pradžia „Karališkajam“ klubui nieko blogo nežadėjo. 14-ą minutę jį į priekį išvedė sėkmingai 11 metrų baudinį realizavęs Cristiano Ronaldo.

Vis tik po pertraukos iniciatyvą perėmę Valensijos futbolininkai rezultatą ne tik išlygino, bet ir persvėrė. Tris taškus atnešusius įvarčius įmušė Antonio Barraganas ir Nicolas Otamendi.

Be to, šiame nervingame mače buvo parodytos net 9 geltonos kortelės. Šešios iš jų – šeimininkams, trys – svečiams.

Tai buvo pirmasis Madrido futbolininkų pralaimėjimas po 22 pergalių iš eilės. Paskutinį kartą jie buvo pralaimėję praėjusių metų rugsėjo 13 dieną „Atletico“ klubui.

„Getafe“ 1 - 2 „Rayo Vallecano“
3' [1 - 0] Alvaro Vazquez
39' [1 - 1] Jozabed
64' [1 - 2] Jose Raul Baena

„Valencia“ 2 - 1 „Real“
14' [0 - 1] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)
52' [1 - 1] Antonio Barragan
65' [2 - 1] Nicolas Otamendi

„Espanyol“ 1 - 2 „Eibar“
34' [0 - 1] Manu del Moral
37' [0 - 2] Eneko Boveda Altube
80' [1 - 2] Felipe Caicedo

„Real Sociedad“ 1 - 0 „Barcelona“
2' [1 - 0] Jordi Alba (į savus vartus)