Maurizio Sarri auklėtiniai krito Londono derbyje – svečiuose jie 1:3 neprilygo „Tottenham Hotspur“ vienuolikei.

Sužaidus valandą šeimininkai triuškino varžovus 3:0. Po įvartį pelnė Dele Alli, Harry Kane'as ir Sonas Heung-minas.

Paguodos įvartį 85-ąją minutę pelnė Olivier Giroud, tačiau jo nepakako, kad „aristokratai“ išliktų lyderių trejete.

Į trečiąją vietą pakilę „Tottenham“ nustūmė mėlynuosius į ketvirtąją poziciją.

Toliau čempionate pirmauja „Manchester City“ ekipa, kuri svečiuose 4:0 sutalžė „West Ham United“ futbolininkus.

Du įvarčius pelnė Leroy'us Sane, po vieną – Raheemas Sterlingas ir Davidas Silva. Po trylikos turų Pepo Guardiolos kariauna turi 35 taškus.

2 taškais atsilieka čempionus persekiojanti „Liverpool“ komanda, kuri išvykoje 3:0 susitvarkė su „Watford“ klubu.

Antroje mačo pusėje aukštesnę pavarą įjungę svečiai įvarčius mušė 67-ąją, 76-ąją bei 89-ąją minutėmis. Pasižymėjo atitinkamai Mohamedas Salah, Trentas Alexanderis-Arnoldas ir Roberto Firmino.

Jurgeno Kloppo vadovaujama komanda rungtynes baigė dešimtyje. 82-ąją minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas kapitonas Jordanas Hendersonas.

Taškus vėl prarado šį sezoną buksuojanti „Manchester United“ ekipa, kuri namie 0:0 sužaidė su Londono „Crystal Palace“.

Jose Mourinho auklėtiniai čempionate užima septintąją vietą.

Mančesterio klubas pirmadienį gali vėl nukristi į aštuntąją vietą, jei „Burnley“ futbolininkai paskutiniosiose šio turo rungtynėse įrodys savo pranašumą prieš „Newcastle United“ vienuolikę.

Kiti rezultatai:

„Brighton & Hove Albion“ 1 – 1 „Leicester City“
„Everton“ 1 – 0 „Cardiff City“
„Fulham“ 3 – 2 „Southampton“

Turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)