Šeimininkus į keblią situaciją jau pačioje mačo pradžioje pastatė Christianas Abbiati, gavęs raudoną kortelę.

Kiekybine persvara pasinaudoję varžovai pelnė du įvarčius be atsako, tačiau po įvartį pelnę Adilas Rami ir Mario Balotelli rezultatą išlygino.

Vis tik dešimtyje žaidusiai „Milan“ komandai jėgų atsilaikyti neužteko - svečiai pelnė dar du įvarčius ir iš Milano išsiveržė tris taškus.
Mario Balotelli ir Clarence Seedorfas

Kitose rungtynėse čempiono titulą ginantis Turino „Juventus“ klubas svečiuose 1:0 palaužė lygos vidutiniokės „Genoa“ komandos pasipriešinimą.

Pagrindinėje „Juventus“ komandoje šiose rungtynėse pirmą kartą buvo registruotas 18-metis Vykintas Slivka. Tačiau lietuvis nuo suolelio nepakilo.

Susitikimas galėjo pasibaigti ir kitaip, tačiau 72-ą mačo minutę šeimininkų futbolininkas Emanuele Calaio nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

O rungtynėms artėjant prie pabaigos Turino ekipai pavyko išsigelbėti, kuomet pergalingą susitikimo įvartį pelnė veteranas Andrea Pirlo.

„Atalanta“ 3 - 0 „Sampdoria“
36' [1 - 0] Carlos Carmona
42' [2 - 0] Giacomo Bonaventura
56' [3 - 0] German Denis

„Livorno“ 2 - 1 „Bologna“
47' [1 - 0] Marco Benassi
53' [2 - 0] Paulinho
80' Ibrahima Mbaye („Livorno“) gavo raudoną kortelę
85' Innocent Emeghara („Livorno“) gavo raudoną kortelę
86' [2 - 1] Lazaros Christodoulopoulos (iš 11 metrų baudinio)

„AC Milan“ 2 - 4 „Parma“
5' Christian Abbiati („AC Milan“) gavo raudoną kortelę
9' [0 - 1] Antonio Cassano (iš 11 metrų baudinio)
51' [0 - 2] Antonio Cassano
57' [1 - 2] Adil Rami
76' [2 - 2] Mario Balotelli (iš 11 metrų baudinio)
78' [2 - 3] Amauri
90' [2 - 4] Jonathan Biabiany

„Cagliari“ 0 - 2 „Lazio“
19' [0 - 1] Senad Lulič
68' Mauricio Ricardo Pinilla („Cagliari“) nerealizavo 11 metrų baudinio
69' [0 - 2] Balde Diao Keita
77' Daniele Conti („Cagliari“) gavo raudoną kortelę

„Sassuolo“ 3 - 1 „Catania“
31' [0 - 1] Gonzalo Bergessio
56' [1 - 1] Simone Zaza
62' [2 - 1] Simone Missiroli
89' [3 - 1] Nicola Sansone

„Genoa“ 0 - 1 „Juventus“
72' Emanuele Calaio („Genoa“) nerealizavo 11 metrų baudinio
89' [0 - 1] Andrea Pirlo

„Fiorentina“ 3 - 1 „Chievo“
11' [1 - 0] Juan Cuadrado
39' [2 - 0] Alessandro Matri
62' [2 - 1] Alberto Paloschi
81' David Pizarro „Fiorentina“ nerealizavo 11 metrų baudinio
89' [3 - 1] Mario Gomez