Giedriaus Barevičiaus auklėtiniai išvykoje 3:2 patiesė Kauno rajono „Hegelmann“.

Pirmiejį į priekį išsiveržė rungtynių nugalėtojai. 17-ąją rungtynių minutę tolimu smūgiu kauniečių vartininką nuginklavo Ryonosuke Ohori.

Visgi per pirmojo kėlinio teisėjo pridėtą laiką „Hegelmann“ išlygino rungtynių rezultatą, o savo pirmąjį sezono įvartį pelnė Klaudijus Upstas.

Po pertraukos Matas Vareika persvėrė rezultatą kauniečių naudai, bet tuomet sekė du Henrique Devenso tikslūs smūgiai.

Lemiamo vienuolikos metrų baudinio Supertaurės rungtynėse nerealizavęs brazilas mušė įvarčius 79-ąją minutę bei jau 4-ąją teisėjo pridėto laiko minutę.

Dramatišką pergalę pasiekę lygos naujokai kartu su Vilniaus „Žalgiriu“ tapo vienintelėmis ekipomis, kurioms pavyko pasiekti pergales pirmajame ture.