Į jį prasibrovė ant bedugnės krašto balansavę Madrido „Real“ futbolininkai, kurie namuose 2:0 (2:0) pranoko Menchengladbacho „Borussią“ ir netgi laimėjo B grupę.

Zinedine'o Zidane'o auklėtinių kailį išgelbėjo du įvarčius įmušęs puolėjas Karimas Benzema.

Įdomu, kad net ir suklupusi „Borussia“ grupėje liko antra, kadangi kitame susitikime Milano „Inter“ ir Donecko „Šachtar“ tenkinosi lygiosiomis 0:0 (0:0).

A grupėje išgyveno Madrido „Atletico“, kuris svečiuose 2:0 (1:0) įveikė austrų „Salzburg“ ir užėmė antrą vietą.

Bilietą į kitą etapą madridiečiams garantavo itin solidi gynyba bei tikslūs Mario Hermoso ir Yannicko Carrasco smūgiai.

C grupėje triumfavo „Manchester City“, kuris savo aikštėje 3:0 (0:0) susitvarkė su Marselio „Olympique“.

Po įvartį šeimininkams pelnė Ferranas Torresas, Sergio Aguero ir Raheemas Sterlingas.

Antra vieta atiteko „Porto“ atstovams.

Visų vakarinių rungtynių rezultatai:

A grupė

Miuncheno „Bayern“ 2 – 0 Maskvos „Lokomotiv“
63' [1 – 0] Niklas Sule
80' [2 – 0] Maximas Choupo-Motingas

„Salzburg“ 0 – 2 Madrido „Atletico“
39' [0 – 1] Mario Hermoso
86' [0 – 2] Yannickas Carrasco

B grupė

Madrido „Real“ 2 – 0 Menchengladbacho „Borussia“
9' [1 – 0] Karimas Benzema
32' [2 – 0] Karimas Benzema

Milano „Inter“ 0 – 0 Donecko „Šachtar“

C grupė

„Manchester City“ 3 – 0 Marselio „Olympique“
48' [1 – 0] Ferranas Torresas
77' [2 – 0] Sergio Aguero
90' [3 – 0] Raheemas Sterlingas

Pirėjo „Olympiakos“ 0 – 2 FC „Porto“
10' [0 – 1] Otavio (11 m)
77' [0 – 2] Mateusas Uribe

79' Rubenui Semedo („Olympiakos“) parodyta raudona kortelė

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)