Lietuvio auklėtiniai namuose 0:2 (0:1) nusileido „Villarreal“ ekipai ir seriją pralaimėjo bendru rezultatu 2:6.

Pirmame kėlinyje 37 min. pasižymėjo Alfonso Pedraza, po pertraukos 56 min. mušė saugas Samuel Chukwueze.

Tikrą stebuklą Belfaste sukūrė Latvijos čempionė Rygos RFS, kuri dramatiškai pranoko „Linfield“ ekipą. Rygoje pirma kova baigėsi lygiosiomis 2:2.

Atsakomojoje dvikovoje per pagrindinį rungtynių laiką niekas nepasižymėjo (0:0), tad komandos žaidė pratęsimą.

Jame 104 min. Kyle'as McCleanas išvedė šeimininkus į priekį (1:0). „Linfield“ nuo triumfo skyrė sekundės, tačiau per teisėjo pridėtą laiką kamuolį į savo vartus nukreipė Jimmy Callacheris – rezultatas tapo lygus 1:1.

Netrukus arbitras skelbė pratęsimo pabaigą, tad nugalėtoją lėmė baudinių seriją.

Čia šaltesnius nervus pademonstravo svečiai iš Rygos, kurie realizavo keturis baudinius, tuo metu „Linfield“ gretose pirmą smūgį atrėmė vartininkas Pavels Steinbors, antruoju Ethanas Devine'as nepataikė į vartus.

Tad bilietą į Konferencijų lygos grupių etapą iškovojo Rygos RFS, kuriai atstovauja vartininkas Vytautas Černiauskas bei saugas Karolis Uzėla.

E. Černiauskas Belfaste liko ant atsarginių suolo, K. Uzėla – neregistruotas rungtynėms.