D grupės lyderiais po dvejų rungtynių netikėtai tapo antradienį didžiausią vakaro sensaciją pateikę Tiraspolio „Sheriff“ futbolininkai.

Daugkartiniai Moldovos čempionai 2:1 pranoko Madrido „Real“ jų pačių tvirtovėje.

25 min. svečiai išsiveržė į priekį po uzbekistaniečio Džasurbeko Jachšibojevo įvarčio. „Real“ metė dideles pajėgas puolimui, tačiau svečių gynyba laikėsi.

Visgi, 63 min. arbitras po VAR peržiūros skyrė 11 m baudinį už pražangą prieš Vinicius Juniorą baudos aikštelėje. Prie kamuolio stojęs Karimas Benzema nepaliko jokių šansų vartininkui Georgios Athanasiadisui.

Atrodė, jog po įvarčio šeimininkai netrukus ras būdų išsiveržti į priekį, tačiau „Sheriff“ nebuvo linkusi aklinai užsidaryti savo aikštės pusėje.

72 min. svečių brazilas Bruno džiaugėsi įvarčiu, tačiau netrukus išvydo į viršų pakeltą arbitro vėliavėlę – nuošalė.

Atlaikę šeimininkų šturmą svečiai iš Tiraspolio 90 min. surengė savo išpuolį, Sebastienas Thillas fantastišku smūgiu iš maždaug 25 metrų nepaliko jokių vilčių „Real“ vartų sargui Thibaut Courtois.

Sebastien Thill, "Sheriff"

Likusias kelias minutes atsilaikę svečiai iškovojo bene skambiausią pergalę klubo istorijoje.

Nors „Sheriff“ formaliai priklauso Moldovos futbolo sistemai, klubas įsikūręs tarptautiniu mastu nepripažintoje Padniestrės respublikoje ir yra valdomas to paties pavadinimo korporacijos, siejamos su separatistinėmis politinėmis jėgomis.

A grupėje dėmesį kaustė akistata Paryžiuje, kur „Paris Saint Germain“ namuose priėmė Pepo Guardiolos vadovaujamus „miestiečius“.

Šeimininkus jau 8 min. į priekį tiksliu smūgiu iš arti išvedė saugas Idrissa Gueye.

„Man City“ turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, 27 min. Raheemas Sterlingas galva iš arti sukirto į skersinį, kamuolys atšoko prieš pat Bernardo Silva, tačiau šiam nepavyko pasižymėti kone iš metro.

Antrame kėlinyje savo klasę demonstravo Lionelis Messi. Prie baudos aikštelės priartėjęs L. Messi „sienele“ sužaidė su Kylianu Mbappe ir tiksliai smūgiavo į viršutinį vartų kampą – 2:0.

Rezultatai

A grupė

„Paris Saint Germain“ 2 – 0 „Manchester City“

8' [1:0] Idrissa Gueye

74' 2:0] Lionelis Messi

„RB Leipzig“ 1 – 2 „Brugge KV“

5' [1:0] Christopher Nkunku

22' [1:1] Hans Vanaken

41' [1:2] Mats Rits

Standings provided by SofaScore LiveScore

B grupė

„AC Milan“ 1 – 2 Madrido „Atletico“

20' [1:0] Rafael Leao

84' [1:1] Antoine Griezmann

90+7' [1:2] Luis Suarez

FC „Porto“ 1 – 5 „Liverpool“

18' [0:1] Mohamed Salah

45' [0:2] Sadio Mane

60' [0:3] Mohamed Salah

75' [1:3] Mehdi Taremi

78' [1:4] Roberto Firmino

83' [1:5] Roberto Firmino

C grupė

Dortmundo „Borussia“ 1 – 0 Lisabonos „Sporting“

37' [1:0] Donyell Malen

D grupė

Madrido „Real“ 1 – 2 Tiraspolio „Sheriff“

25' [0:1] Džasur Jachšibaev

65' [1:1] Karim Benzema (11 m baudinys)

90' [1:2] Sebastien Thill

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (46)