Po trijų iš eilės pasiektų pergalių į trečiąją čempionato vietą pakilęs klubas svečiuose 0:1 turėjo pripažinti Vroclavo „Slask“ pranašumą.

Vienintelį įvartį 53-ąją minutę mušė Arkadiušas Piechas.

Arvydas Novikovas ir Fiodoras Černychas žaidė visas 90 minučių. Pastarasis 19-ąją minutę buvo įspėtas geltona kortele.

Dar labiau nepasisekė pastaruoju metu dažnai įvarčius pelnančiam A. Novikovui, kuris 58-ąją minutę stojo mušti 11 metrų baudinio.

Lietuvio smūgį atrėmė vartininkas, o auksiniu šansu išlyginti rezultatą nepasinaudojusi Balstogės ekipa daugiau užpulti varžovų vartų nebesugebėjo.

36 taškus turinti „Jagiellonia“ po 21-erių sužaistų rungtynių lieka trečiojoje „Ekstraklasa“ vietoje. „Slask“ futbolininkai su 27 taškais yra dešimti.