Vienas geidžiamiausių pasaulio futbolininkų svariai prisidėjo prie „Santos“ klubo pergalės 3:1 „Copa Libertadores” turnyro grupės varžybose su „Internacional” ekipa, pasiuntęs kamuolį tris kartus į Murielio ginamus vartus.

Jaunasis brazilų talentas ledus pralaužė jau 18-ą minutę, kuomet pasižymėjo nuo vienuolikos metrų žymos. Antras įvartis krito praėjus 8 minutėms nuo antro kėlinio pradžios, kai puolėjas išvengė trijų „Internaciol” komandos gynėjų apsupties.

Leandro Damiao sugrąžino intrigą rungtynėse 64-ą minutę, po puikaus Oscaro perdavimo pasiuntęs kamuolį į tinklą.

Bet visos „Inter” klubo fanų viltys žlugo jau po 60 sekundžių, kai Neymaras vėl grąžino dviejų įvarčių persvarą.

„Aš negaliu paaiškinti, ką aš šį vakarą padariau, man reikia peržiūrėti varžybų įrašą. Žinau tik tai, kad suklaidinau keletą varžovų bei pelniau įvartį”, - Globo TV žurnalistams teigė puolėjas. - Aš esu L. Messi gerbėjas. Man prieš dvikovą buvo pasakyta, ką jis tą vakarą padarė, todėl bandžiau padaryti kažką panašaus. Džiaugiuosi, kad pavyko pelnyti keletą nuostabių įvarčių”.

Po šios dvikovos „Santos” klubas atsitiesė po pralaimėjimo pirmose rungtynėse Bolivijos „The Strongest” ekipai bei pakilo į antrą „Copa Libertadores” turnyro A grupės vietą. „Santos“ futbolininkai susilygino taškais su „Internacional” komanda.