Lietuvos čempionu tapęs Vilniaus „Žalgiris“ netikėtai 1:3 (0:2) nusileido sidabro medalius iškovojusiems „Trakams“. 61 min. žalgiriečiai atsiliko net 0:3.

Nuo visiško sutriuškinimo žaliai baltus išgelbėjo rezultatyviausias A lygos žaidėjas Andrija Kaludjerovičius, kuris 81 min. sušvelnino rezultatą. Snaiperio sąskaitoje šiame A lygos sezone – 20 taiklių šūvių.

Rezultatyviausiųjų sąraše antras liko Nerijus Valskis, šeštadienį dubliu pasižymėjusio puolėjo sąskaitoje – 17 įvarčių.

Be medalių likęs Klaipėdos „Atlantas“ Kaune gelbėjosi nuo pralaimėjimo „Stumbrui“. Mačas baigėsi 1:1, tašką uostamiesčio ekipai jau per pridėtą laiką išplėšė Ovidijus Verbickas. „Stumbro“ gretose 37 min. pasižymėjo Robertas Vėževičius.

Skambia nata „SMScredit.lt A lygos“ sezoną užbaigė Jonavos „Lietava“, kuri namuose 3:2 (1:0) įveikė bronzinę „Sūduvą“. Šeimininkų gretose du įvarčius pelnė Tadas Eliošius, kartą pasižymėjo Laurynas Stonkus. „Sūduvos“ ekipoje įvarčius pelnė Ernestas Veliulis ir Tomas Radzinevičius.

Paskutinio 33-iojo turo rezultatai:

Vilniaus „Žalgiris“ – „Trakai“ 1:3 (0:2)

24' [0-1] Nerijus Valskis

40' [0-2] Eugen Zavatchi

61' [0-3] Nerijus Valskis

81' [1-3] Andrija Kaludjerovičius

Jonavos „Lietava“ – Marijampolės „Sūduva“ 3:2 (1:0)

39' [1-0] Laurynas Stonkus

48' [1-1] Ernestas Veliulis

58' [2-1] Tadas Eliošius

70' [3-1] Tadas Eliošius

89' [3-2] Tomas Radzinevičius

Kauno „Stumbras“ – Klaipėdos „Atlantas“ 1:1 (1:0)

37' [1-0] Robertas Vėževičius

90' [1-1] Ovidijus Verbickas

Galutinė A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti, praleisti įvarčiai, įvarčių santykis, taškai):