Jau 4 minutę mažumoje likę Miuncheno „Bayern“ nesutriko ir dienos pabaigoje džiaugėsi daugiau nei įspūdinga pergale.

Titulą ginantys „Bundesligos“ čempionai namuose net 8:0 (0:0) sutrypė „Darmstadt“ ekipą, kuri pirmo kėlinio viduryje užsidirbo dvi raudonas korteles, tad aikštėje liko dešimt šeimininkų futbolininkų prieš devynis svečių.

Tuo pasinaudojęs „Bayern“ po pertraukos ėmė mušti vieną įvartį po kito: tris kartus tikslus buvo Harry Kane'as (51, 69 ir 88 min.), po du sykius pasižymėjo Leroy'us Sane (56 ir 64 min.) ir Jamalas Musiala (60 ir 76 min.). 71 minutę savo žodį tarė ir Thomasas Mulleris.

Po šios pergalės bavarai su 23 taškais bent laikinai pakilo į turnyro lentelės viršų.

Vienu tašku mažiau turintis Lėverkuzeno „Bayer“ savo šio turo mačą su „Freiburg“ žais sekmadienį.